Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha híres sztárok lennétek,...

Ha híres sztárok lennétek, akkor tudnátok annyi sokat beszélni?

Figyelt kérdés

pl: a díjátadókon meg amikor meghívnak valami show-ba

pl: People's Choice Awards, Music Choice Awards, Movie Choice Awards, Teen Choice Awards. Stb. Ezekre gondoltam.

Szerintem ez nehéz.



2014. febr. 1. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre megvan, hogy mit fog mondani pl. Justin vagy Selena.

Bár amúgy sem olyan nehéz, csak meg kell köszönni pár családtagnak, menedszernek stb., aztán elmondani, hogy mennyire örülsz, majd mégegyszer megköszönni a rajongóknak és kész.

2014. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek ennyi ember előtt beszélni, de az igaz, hogy már előtte kigondolják, hogy mit fognak mondani, nem teljesen spontán a dolog. De én nem szeretek a középpontban lenni, úgyhogy nem cserélnék velük :D
2014. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. febr. 1. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én azt csinálnám, amit Jon Bon Jovinál láttam. Azt mondta, valakit mindig kihagy, ezért egy listára összeírta a neveket, kiment, kihúzta a zsebéből, felolvasta a neveket, majd hazament.
2014. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Ez jó
2014. febr. 1. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Magukról kell beszélniük, arról meg bárki tudna..

Ha meghívják egy show-ba vagy egy pl. újság készít vele riportot, a szerkesztők előre megbeszélik a managerrel milyen témában tehetnek fel kérdéseket és pontosan mit fognak kérdezni. Erre a sztárocska felkészül, előre meg van írva neki is mit fog válaszolni. (ütős válasz, poénos válasz, sejtelmes válasz... ahogy kell)

Ha pedig egy díjátadón nyilatkozik, ott is megvan a séma, megköszöni a fél világnak, elmorzsol 2 könnycseppet, örül egy sort, hálálkodik és hazamegy.

Nem olyan nehéz ez ;)

Ha riportot ad (spontán az utcán vagy egy összejövetelen) és olyan kérdést kap, amire nem tud mit mondani vagy nem akar rá válaszolni akkor úgy tesz, mintha meg sem hallotta volna, továbbáll vagy tök másra válaszol - egy "érd be ennyivel" mosolyt mellékelve hozzá.

2014. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!