Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "titokzatos" ha egy lány...

Az "titokzatos" ha egy lány nem kezd kisregényt mesélni ha kérdeznek tőle valamit?

Figyelt kérdés

Azt mondják a barátnőim és a pótanyám, hogy titokzatos vagyok. Barátnőm szerint azért is mert ha kérdeznek valami tőlem, vele ellentétben, aki kisregényt tud válaszolni sokszor, és nagyon nyílt, mosolygós és közvetlen személy, én meg állításuk szerint röviden de lényegesen válaszolok, és nehezen tudok megnyílni mások felé, és nem vagyok valami közvetlen.

Szerintem nem vagyok "titokzatos", szóval nem értem miért mondták, csak kíváncsivá tett. :D



2016. júl. 20. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen ember, én is ilyen vagyok. Rám is mondják néha, hogy titokzatos vagyok, én is nehezen nyílok meg, de én inkább visszahúzódónak nevezném magam, mint titokzatosnak.
2016. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül. :D

Ezzel én is így vagyok.

2016. júl. 21. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés szempontjából ez nem biztos, hogy előny.


Pl. úgy is elsülhet a dolog, hogy ha egy fiú közeledik hozzád, és te nem nyílsz meg előtte, azt értelmezheti úgy is, hogy nem érdekled. Velem is volt már ilyen, hogy próbáltam egy lányhoz közel kerülni, és mindent harapófogóval kellett belőle kihúzni, és úgy tűnt, hogy egyáltalán nem is érdeklem, mert nem mondott magáról semmit, mindig csak én beszéltem, ő soha nem kérdezett vissza, nem tudtam meg róla semmit, és meguntam az egészet, mondván, hogy úgysem érdeklem. Aztán később kiderült, hogy tetszettem neki, és a barátnői mondták, hogy kitartóbbnak kellett volna lennem stb. Na, hagyjuk már. Ha tetszem egy lánynak, ő is mutasson valami érdeklődést...


Persze nem magamról akarok mesélni, csak azért írtam le, hogy ez egy példa, hogy nem mindig úgy jön le az embernek, hogy ez a lány titokzatos, jaj, de izgalmas. Sokszor inkább csak azt látják, hogy visszahúzódó, és semmi nem érdekli, és ez inkább taszító tulajdonság.


A titokzatosság akkor lehet vonzó, ha izgalmat és kíváncsiságot is kelt a másik emberben. Ha megfog valakit valami benned, és nem teregetsz ki neki mindent, hanem csak morzsákat, és ezzel fenntartod az érdeklődését, az titokzatos és izgalmas. De csak úgy önmagában, az, hogy nem mesélsz magadról kisregényt, és magadba fordulsz, nem nyílsz meg mások felé, az inkább taszító, és nem titokzatos.


A barátnőid meg a pótanyád véleménye nem számít, mert ők ismernek, és az ő véleményük elfogult.

2016. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet, félreérthető voltam. Szóval nem azt akartam írni, hogy taszító vagy, hanem azt, hogy bizonyos szituációban ilyennek is tűnhetsz... Másnak persze lehet, hogy izgalmas vagy. Ez is olyan, hogy minden embernek más az izgalmas, és más az, ami nem jön be.
2016. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem mi takartál mondani, és igazad is van. Tudom, hogy nem sokszor nem előnyös, de ilyennek születtem, majd ha talán egyszer érdekelni fog egy fiú, megpróbálok kevésbé zárkózott lenni. De megjátszani semmiképpen nem fogom, hogy nyitott vagyok. :D
2016. júl. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!