Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt valaki megválaszolná?

Ezt valaki megválaszolná?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy pl van egy drága dolog. Pl egy fülhallgató. Meglátok egy ollot. Lejön az agyamban hogy úgyse mered odarakni a kábelhez az ollót. Nem bírom ki oda kell raknom, oda rakom. Akkor nem mered a penge részét rá rakni. Megvan az is. Akkor nem mered elvágni. És képes lennék elvágni. Legyen akár egy 24E ft Razer Kraken- füles. NEM ÉRTEM!! HELP MÍ!!!

#olló #Rongáló nokedli #Ennek pszichológus kéne
2016. júl. 20. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdődő kényszerbetegség! Olvass útána! Rosszabb esetben skizofrénia, ha ténylegesen hallod a hangot!
2016. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szorongást okozó gondolatok, pl: Egy szeretett személy megölése. UGYE... EZ... CSAK... VICC? Bizots hogy nem... Ez g*ci jó -.-
2016. júl. 20. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezeltesd magad, mielőtt kárt teszel valakiben.
2016. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én csak ezután érzek késztetést ritkán! De csak ez után. Ilyen után hogy tépjem szét a matek könyvet nem érzek semmit. Jó persze amikor majdnem megbuktam énekből akkor lapokra téptem a könyvet és beraktam a kézműves szakkőr sütőjébe raktam és amikor kérdezte hol a könyvem én csak kivettem a sütőből.
2016. júl. 20. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodjunk meg! Azért a kezelésig nem kellene elszaladnunk. A gépek mögött sem orvosok ülnek feltétlen, nem kell, mindent elhinni! Szerintem csak annyiról van szó, hogy "mindig a tiltott gyümölcs a legfinomabb". Tini vagy, feszegeted a határaidat. Majd kinövöd.
2016. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?? Rongáló nokedli?? :'D

Azért elképzeltem, ahogyan egy őrült gondolkodó fejjel vesz egy ollót a tesco egyik feléből, aztán gyorsan odaszalad a tesco másik felébe, és elkezdi vagdosni a cuccokat.

Szerintem gondolkozz előre. Ha elvágod, ki kell, hogy fizesd, vagy akár letartóztathatnak, vagy tudom is én! Elég sok mindenen elgondolkozom én is, ilyeneken is, de belegndolva a következményekbe, semmi sem éri meg annyire.

2016. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!