Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Játsz/ma című...

Aki látta a Játsz/ma című filmet, megválaszolná ezt nekem?

Figyelt kérdés

A végén ugye kiderül, hogy ez az egész ámokfutás csak meg volt rendezve és mindenre volt magyarázat, viszont azt máig nem értem, hogy azt az elején lévő tévés trükköt hogy csinálták??

Szerintem ott kissé elrugaszkodtak a valóságtól.



2015. nov. 15. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik mozzanatát érzed a valóságtól elrugaszkodottnak?
2015. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, hogy élő adás ment ugye a tévében és aközben beszélgetett a hírolvasó Michael Douglas karakterével. És azok nem előre felvett jelenetek voltak, amik megjelentek a tévében, mert a beszélgetés valós időben történt.

Nem tudom érthető -e a kérdésem, arra lennék kíváncsi, hogy miként oldották meg, hogy megszakadjon az élő adás és a hírolvasó beszélgetni tudjon Douglasszel, de csakis az ő készülékén, senki másén nem, aki ugyanazt a híradót nézte.

2015. nov. 28. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van az a jelenet mert jól néz ki. Apró áldozat egy jó effektért.


Egyébként így megoldalható lenne:

Összehoznak egy Daniel Schorr (a bemondó) hasonmást.

Megbuherálják a tévéjét, hogy ne élő adást adjon, hanem azt amit ők közvetítenek a saját stúdiójukból.

2016. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!