Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ, hogy mi veri ki a...

Mitől függ, hogy mi veri ki a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Pl láttam már olyat, hogy megcsonkítanak gyereket (képen) vagy hogy fejbelövi magát egy ember (videó). Megborzongtam, de úgy hosszabb időre nem hatott meg, eddig is tudtam milyen sötét oldala is van ennek a fajnak. De pl. az hogy valakit lefejeznek képes volt álmatlan éjszakákat okozni. Mi ez? Mitől függ, hogy mennyire hat meg valami? Mert az első kettő alapján úgy tűnt számomra, jóval keményebb a lelkem. De ezekszerint nem így lenne?

2016. júl. 22. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem változó, kinek mi.

én pl azt nem bírom, ha önmagát megvédeni nem képes gyereket, állatot bántanak pusztán passzióból

ISIS kivégzések viszont abszolút hidegen hagynak pl, mint történelmi eseményre tekintek rájuk. nem első, és nem utolsó kivégzések a történelemben.


de pl. a náci haláltáborokról, csontsovány emberekről szóló képeket meg én nem bírom.

2016. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire tartod elítélendőnek a cselekedetet gondolom.
2016. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyen nem veri ki a biztosítékot. Ha viszont olyan felvételt látok ahol az ember saját magával csinálja az nagyon durván. Illetve a kórokozók és vírusok működése és vokalizálása ahogy szépen lassan bontják le a szervezeted.

Régen iskolában néztünk történelmi filmeket ahol emberek haltak meg különböző módon és semmi. Majd később a tudományos film ahol a kórokozók által fertőzött területeket mutatták és közben magyarázták hogy foglalják el a sejtjeidet az annyira átjött hogy helyben el is ájultam.

2016. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Szerintem egy videó alapból jobban hat az érzékeidre, mintha csak képen látnád.

Másrészt meg engem pl egy lefejezést nézni azért "borítana ki jobban", mint egy ember aki fejbe lövi magát, mert aki fejbe lövi magát, az a saját döntése okán teszi, míg akit lefejeznek, azt konkrétan kivégzik, így az jobban hat rám, mert nem önszántából hal meg.

2016. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!