Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mitől függ ki...

Lányok, nektek mitől függ ki mellé ültök le buszon metrón?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűen ülni akartok, kicsit sem játszik a szimpátia?
2016. ápr. 21. 13:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban ülni szeretnék :D de körbe szoktam nézni, és ha több hely is van, akkor az igényes/szimpatikus emberek mellé szoktam lehuppanni.
2016. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Oda ülök aki mellett van hely XD
2016. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van hely. De persze ne legyen büdös, koszos, igénytelen, gyanús kinézetű.
2016. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem társkeresés az, hogy hova ülök le.


De jó lenne, ha a fiúk nem hinnék azt, hogy házassági ajánlat, ha mellé ülök, vagy undorodom tőle, ha épp állok. Érted, egy vadidegen viselkedésébe beleképzel ilyeneket. Beteges.

2016. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem inkább nő mellé leülni, ebből szokott a legkevesebb félreértés adódni. :D Bár szerencsére nem kell, csak 3 megállót utaznom, úgyhogy inkább állok általában.
2016. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a buszon mindig az ajtóhoz legközelebbi, külső székre ülök, mert annyira tele szokott lenni, hogy igy is alig birok leszállni, nem hogy ha még beülnék a busz közepére, az ablak mellé, két ajtó közé...Úgy legalább 40 emberen kéne átpréselnem magam, csak hogy leszálljak.

Egyedül akkor ülök máshová, ha nagyon büdös az illető, aki mellé kerülnék.

2016. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire van közel hozzám az ülőhely, hol van egyáltalán ülőhely, hol akarok majd leszállni, melyiknél nincs vagy kisebb a huzat, mekkora a tömeg a járművön, esőben melyik szabad ülőhely nincs elázva (utaztam már olyan buszon, hogy a belső üléssorra is csöpögött a víz esőben), ezen túl pl. ha van ismerős, és észrevesszük egymást, és beszélgetnénk egy kicsit, és mellette van szabad hely, mellé ülök le, a "szimpátia" csak olyan szinten játszik, hogy bűzlő, hangosan zenét hallgató (már úgy értem nem fülessel) és szinte bulizva utazó, illetve láthatóan tolakodóan viselkedő (pl. kiabál, beszólogat az utasoknak, kéreget) utas mellé nem ülök le.
2016. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A napi 6-10 járművön utazás esetében kb. egyszer ülhetnék le, ha szimpátia alapján tenném.


Csak azt nézem, hogy ne legyen koszos, büdös vagy alkoholista és ne ordibálva telefonáljon.

2016. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem szoktam leülni.
2016. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na ez jó 😁 akkor mégiscsak van szimpátia.... nagyon sok büdös ember van a buszon meg sok rosszarcú is ezek szerint a rendezett külső ami alap KELLENE hogy legyen, a szimpátia oka 😁
2016. ápr. 21. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!