Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem tudom komolyan...

Csak én nem tudom komolyan venni azokat az embereket, akik nem képesek helyesen írni?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy ez nem provokatív jellegű kérdés, egyszerűn csak kíváncsi vagyok.
2016. júl. 24. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:

*egyszerűen


Pont én beszélek. xD

2016. júl. 24. 16:46
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én se. Interneten ugye kiadja magát, és sok mindent elmond az illetőről.
2016. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sem mindig sikerül. Az okés, hogy gépelés közben valaki félrenyom egy-két betűt, ilyen mindenkivel megeshet. De hogy hány ember van, akik öt sorba is kb. 100 helyesírási hibát tudnak felhalmozni, az valami hihetetlen... Na, ezeket már nem tudom komolyan venni. Főleg úgy, hogy a legtöbb helyen a helyesírás-ellenőrző már "kiabál" ha valamit rosszul írsz.
2016. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Hejesen irni lehet nem tud, de az életben elképzelhetö, hogy ojan beszélőkéje van 6 osztáljal, hogy egyböl bedölnél neki és komojan vennéd mint a miniszterelnők beszédét . Pont mint azon sokak akiket a hiradóban látni, hogy átverték öket mint sz.rt a palánkon .
2016. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is igy voltam ezzel, de van par nagyon jo baratom, 30 koruliek, akik borzaszto helytelenul irnak, megis nagyon jo emberek. Viccesek, segitokeszek.. ugyhogy mar nem igy allok hozza.
2016. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem tudom komolyan venni azokat a nőket, akik ennyire válogatósak ? Ez kb ilyen kérdés volt.
2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnállak, majd a cica megvigasztal :D bár ő még irni sem tud :"D
2016. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!