Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan itt akik bőrgyóg...

Most komolyan itt akik bőrgyógyászhoz küldik az embereket a zsíros hajukkal/bőrükkel fingjuk sincs róla igaz?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyász se tud segíteni! Már voltam, és kinevettek. De már nem érdekel. El kell fogadni hogy nincs rá gyógymód, nincs rá sampon se csodaszer, egyszerűen ilyen típus vagy. Csak egyszerűen mindig felbassza az idegeim amikor látok egy okoskodót aki bőrgyógyászt javasol, mert ezzel nem fognak foglalkozni!!
2016. jan. 16. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
A bőrggyógyász nem kozmetikus, hanem bőrbetegseggel foglakozik!! A zsíros bőr pedig nem az, mert véd a bakteriumoktól.
2016. jan. 16. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Tudod nem mindegy, mi az ok. Van, amin lehet segíteni. Hogy te épp nem ez a szerencsésebb eset vagy, vagy csak voltál egy orvosnál, aki nem állt a helyzet magaslatán és beletörődtél, az pech, de ettől másnak még lehet jobb.

A bőrgyógyász általában csak kiindulásnak jó, mert teljes kivizsgálás szükséges. De ha valakinek fél nap után csöpög a hajából a zsír és arcmosás után fél órával már kenyeret lehet kenni a bőréről, az nem genetika, nem bőrtípus, hanem egy tünet.

Ha heti háromszor kell hajat mosni, az már lehet normális.

2016. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, annak a tunete hogy jo a keringese!
2016. jan. 16. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Orvos barátnőm azt mondta a bőrgyógyászat az esetek több mint felében csak találgat.
2016. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem a bőrgyógyász továbbküldött volna belgyógyászatra.

Azt gondoltam: ez most komooooly? Menjek a belosztályra az égő gyomrú nagymamák, emésztési panaszos nagypapák, gyomoefekélyes betegek, májbetegek kőzé? Ahhh, inkább nem.

2016. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!