Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám alkoholista! Mit tegyek?

Apám alkoholista! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, anyukám elhunyt. Apámmal élek. Minden nap részeg, mindennel csak hiteget...tele rakja a szekrényeket üres üvegekkel. Mondtam, hogy lefényképezem és mindenkinek megmutatom...erre azt felelte, hogy ő vagány, hogy ennyit iszik. Próbáltam szépen is beszélni vele, de leszar. Ezt már nem birom...nincs hova menjek.

2016. júl. 25. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nehezen tudja megemészteni, hogy elhunyt az édesanyád. Nincs mit tenned, amíg fel nem fogsz nőni. Ha csak nem akarsz egy intézetben élni. Próbálj meg függetlenedni tőle.
2016. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hát már 6 éve...Próbálok nem törődni vele, de nem megy...mondhatok neki bármit
2016. júl. 25. 20:44
 3/5 anonim válasza:
Arra mit mondana hogy ha nem hagyja abba elhagyod elmész intézetbe?
2016. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyszüleid, akik gondozásba tudnának venni 18 éves korodig? Édesapád szülei esetleg, még jobb lenne, hiszen ha rá tudnák venni az apukádat, hogy járjon elvonóra akkor le tudna szokni az italról. Vagy pszichológus. Bár tudom, hogy te ezeket a dolgokat 14 évesen nem tudnád elintézni, ezért van szükség egy felnőttre.
2016. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már csak anyukám részéről élnek nagyszüleim, akikkel jelenleg egy udvarban lakunk, csak ők egy másik házban...mondtam neki már mindent, hogy elhagyom vagy megölöm magam vagy valami, de nem hatott rá
2016. júl. 26. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!