Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholista, bomlott agyú...

Alkoholista, bomlott agyú anyával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egész életemben nem törődött velem, se a testvéremmel. A mamánál lakunk, 42 éves, és élősködik. Minden második nap csúnyán be van rúgva, talán még szereket is használ. Ha megkérdezzük tőle, hogy miért ivott, vagy azt mondja, hogy ünnepelt valamit, vagy azt, hogy nem is ivott, csak TV-zett. XD Ezen már nevetnem kell. Egy fillért nem ad a házhoz, de komolyan, csak alkoholra és cigire költi a pénzét. Emelett még pénzért meg is b*szassa magát. Most is be van állva, mint atom. A mamám az egyetlen élő nagyszülőm, apám elhagyott. Én ezt már nem bírom. Mindentől rettegek, teljesen introvertált vagyok, valószínűleg miatta, mert kiskorom óta a büdös pofáját kell néznem.
2016. jún. 20. 21:55
 1/7 anonim válasza:
Leültök elbeszélgetni vele
2016. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni, csak a saját hülyeségeit fújja.
2016. jún. 20. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20
2016. jún. 20. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha önveszélyes, be kell vitetni a pszichiátriára.

Sajnos nem sokat tudsz ellene tenni, ha ő nem akar változtatni,felnőtt ember.

2016. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1-esről sugárzik hogy fogalma sincs milyen lehet ez... Nekem apum alkoholista, minden második nap és az a baj hogy az a kötekedős fajta ha be van rúgva. Azt nem mondanám hogy nem törődik velem, mert igen is törődik és nagyon szeretem, de pontosan tudom milyen érzés, és hogy lelkileg mennyire megvisel :/ Nem fogsz tudni vele beszélni, ha meg beküldeted intézetbe, árulónak fog tartani és soha a büdös életben többet hozzád se szól. Erre sajnos nincs olyan hogy tökéletes megoldás. Ha lány vagy még rosszabb lehet, a lányok érzékenyebbek, én fiú vagyok 18 éves és hidd el nem vagy egyedül ezzel :/ kitartás!
2016. jún. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia Kèrdező!


Azóta mi lett veletek?

Azèrt èrdekel,mert nekem a párom iszik.Ő is nő,ès egyre több kell neki.

Kötekedő rèszegen,ès szexelni is akar,mindegy hogy velem vagy azzal aki èpp ott van.

2023. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!