Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok csinálni amikor...

Mit szoktatok csinálni amikor nem jönnek össze a dolgok?

Figyelt kérdés

Egy picit szomoru vagyok, mert eleg sok minden osszejott:


*a szexpartnerem hanyagol, eleg keveset talalkozunk pedig nagyon szeretek vele lenni. nagyon-nagyon, mert a legjobb srac akivel valaha talalkoztam, es ez nagy ritkasag (foleg a melegek kozott..tenyleg kb tokeletes a szememben a srac, nagyon kedvelem)


*a barataim mind nyaralnak, nincsen tarsasagom akivel lehetnek


*illetve volt egy kozelibb baratom, de vele megszakitottam a kapcsolatot mert erdekkapcsolat volt, szoval mar o sincs


*epp munkat keresek, az egyik helyrol ma jott a visszahivas, hogy nem engem valasztottak. Igazabol sok palyazatom fut sok cegnel( 1 heten belul meg 3 interjum lesz) de turelmetlen vagyok es szeptemberre mar fix munkat akarok..vagyis szeptemberre mar az augusztusi fizetesem varom


*egyetemen is tanulok kozben es a tdk dolgozatom vazlatanak el kene keszulnie oktoberig, de elbizonytalanodtam a temamban


*raadasul nagyon melegem is van, folyamatosan izzadok es nem birom mar ezt a hoseget


*a munka miatt keves a penzem (van amugy egy nagyobb osszegu megtakaritasom, de ahhoz nem szeretnek hozzanyulni) szoval meg ugy se tudom elutni az idom, hogy beulok ide meg oda kajalni, meg elmegyek kavezgatni a varosba


Szoval elegge letort vagyok:/



2016. júl. 25. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sírni szoktam,ha minden összejön. Tudom,nem old meg semmit,de egy kicsit könnyebb lesz a lelkem.


Hasonlóan érzek én is mit te. Gondolj arra,hogy a szexpartnered nem érdemel meg ha csak se szó se beszéd nélkül el kezd hanyagolni. Több vagy annál,minthogy babázzon veled! Ne legyél miatta szomorú biztos vagyok benne,hogy hamar találsz egy olyasvalakit aki tisztel és törődik veled!


Próbáld ki az egyedülrandizást. Ülj be valahova olvasni vagy menj kiállításra,sétálni,fotózni. Ez alatt az idő alatt belefuthatsz akár egy új szerelembe is .


3 interjú még nagyon sok,valahová biztosan felvesznek.:)


ne bizonytalanodj el,gondolj arra,hogy ezt a témát valamiért választottad,nem csak a hasadra ütöttél. Tehát valamiért megfogott. Ami érdekel,az után könnyebb kutatni,foglalkozni vele.


hamarosan itt a hidegfront :D


Fel a fejjel mindig lesz valahogy,egyszer jobb egyszer rosszabb,ne aggódj,el fog múlni ez a letörtség minden csoda három napig tart :)

2016. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!