Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha jönnek az ufok, de idefelé...

Ha jönnek az ufok, de idefelé jövet a mélyűrben zárlatos lesz a navigációs berendezésük, eltévednek, mit tudnának csinálni?

Figyelt kérdés

1.telepatikus úton felveszik a Földön a kapcsolatot pár emberrel, akiket nevezzünk kontaktnak, a neten legalábbis így terjed.

2.fejlett kommunikációs rendszereikkel azért tudják fogni a földről kiszűrődő anonmáliákat, pl jutyub vétel.

látják mi a helyzet itt, és felraknak magukról pár videót és képet, amit a szkeptikusok hamisnak vélnek.

3.biorobotok formájában felkeresik az itteni kormányok nagy részét szövetséget ajánlva ha ideérnek, és mikor idejönnek akkor konkrét tények várják őket.(pl obama reptoid testőre)

4.letapogatják a föld bolygót, és lakóinak gondolati mintáit, és arra a következtetésre jutnak, "áhh ezt nem hiszem el, ezek ennyire gyökerek?Ezért indultunk el otthonról, ráadásul még a navigáció is bedöglött?"

És ezért egy kisbolygót irányítanak a föld felé, mondván ezt az egyet legalább megérdemlik az életben, hogy találkozzanak egy kisbolygóval(az is ufo, míg nem azonosítják be).



#idegendillema
2015. ápr. 21. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Rövid szentségelést követően bekapcsolják a pótnavigációt.
2015. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem beszállnak a mentőcsónakba, Leonardo DiCaprio meg megfagy Celine Dion meg túl éli.
2015. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyik sem! Fellőnek egy jelzőrakétát a világűrben, ami SOS jeleket küld a reptoid parancsnokságnak.
2015. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Csak tárcsázzák a vészhívót a lumbulábi űrfelügyelet kiküld pár ügyeletest, hogy megjavítsák a navigációt, bekapcsolják az összes a hajó felszínén található reflektort, hogy a földről minden jött-ment jól lássa őket és videóra vehesse a telefonjával, majd elindulnak felénk, hogy begyűjtsék pataky attilát.
2015. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mongyatok optimistának vagy túl nagy gondólkódónak, de szerintem ufók vannak.
2015. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Mongyatok optimistának..."

Annak mondalak;

"...vagy túl nagy gondólkódónak..."

ezt kizárásos alapon nem tehetem;

"...de szerintem ufók vannak."

szerintem is, tegnap láttam egy repülőt és még nem derítettem ki, melyik légitársaság, melyik járata volt.

.

A kérdésre:

kizárt, hogy zárlatos lehessen, hiszen a gondolat energiájával műkszik és a lehetséges(?) zárlat minden,az ürhajóban utazó földönkívüli azonnali halálát okozná!

2015. ápr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Bíp-bíp! Kedves magukat Föld kormányának tekintő amerikai kormány! Szeretnénk kérni két méternyi másfél milliméteres rézkábelt és egy 10 amperes biztosítékot hogy megjavíthassuk a navigációs rendszerünket. Cserébe építünk nektek mikrohullámú sütőt és lopakodó vadászgépet! Bíp-bíp!
2015. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Con Troll nevű felhasználó válasza:

Bíp-bíp! Én vagyok az ötös robot azért jöttem, hogy ellopjam az összes rézkábelt, és eladjam azokat a fekete piacon egy vasas pasasnak.

2015. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hívják a kozmikus sárga angyalt
2015. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8: Kihagytad hogy az Ötös számú él!

https://www.youtube.com/watch?v=9rlI3Xg9g_A

2015. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!