Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi sok nő hogy átvehet...

Miért érzi sok nő hogy átveheti az irányitást?

Figyelt kérdés
Szinte mindig ez van, kérdeznek, válaszolok, vagy beszélek, és ha nem azt mondom amit hallani akarnának, vagy amit szeretnének, akkor ők egyből lenézőek lesznek, és ők mondják meg a frankót, oktatnak. Miért érez késztetést erre sok nő ? hogy már rögtön az elején, nem is ismer de már elitél, mert látja h nem olyan vagyok mondjuk, vagy épp halkabban beszélek vagy akármilyen kis apróság, már azt feltételezik hogy biztos rossz ember vagyok
2016. júl. 26. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert nő vagyok nem fogom magam alárendelni egy pasinak. Köszönet az égnek, hogy nem Szaúd-Arábiában élek.. Ha neked ilyen elvárásaid vannak, akkor ne csodálkozz, hogy menekülnek a nők a közeledből.
2016. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mivel váltod ki ezt belőlük, én nem tapasztalok ilyet.
2016. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen elvárás ? ez nem elvárás.
2016. júl. 26. 09:15
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha hatarozatlan vagy ne csodalkozz hogy atveszik. Volt mar ilyen baratom. O is halkan beszelt meg nem tudot semmiben sem donteni ugy hogy lassan mar en alltam ki helyette. Ez nem pasi. Egy kisfiu.
2016. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, az még oké érthető ha idő elteltével közömbössé válik a nő. az a természetes. De vannak olyanok akik az első 5 percben le játsszák magukba a dolgot, és e szerint itélik meg az embert, hogy Na én akkor most bedobok neki egy helyzetet és ha tudja kezelni akkor minden ok, ha nem akkor át kell nézni rajta mert egy sz.r alak.. Ez a hozzá állás a szánalmas.
2016. júl. 26. 09:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfinak érzed magad állj ki magadért. Senki nem érzi, hogy átveheti az irányítást, ha Te nem adod át. Viszont mindig meg fogjuk próbálni. Nem azért, hogy megtegyük, hanem hogy tudjuk: hozzád akarunk-e tartozni. Ha nem akkor, magunk alá gyűrünk, rád rakjuk a kisfiú jelzőt és mehetsz tovább keresgélni.
2016. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kisfiú.. általánositásra épül az egész. Most te azt honnan tudod meg itélni 5 perc alatt hogy milyen maga az egész ember személyisége, ez elég buta hozzáállás dolgokhoz. Aztán meg ugye megy a sovárgás hiszti, önsajnálkozás, ha mondjuk másik nővel látjátok, megy az irigykedés, a keresztbe tevés, mert kiderül róla hogy ja ő egyáltalán más..
2016. júl. 26. 09:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért aki nem mer kiállni magáért és dönteni, szerinted igazi felnőtt? Vagy minek neveznéd? Én arra nem tudok férfiként nézni. Lehet hogy látja rajtad az első 5 percben is már hogy hagyod hogy elnyomjanak és így nem akarják folytatni. Nyilvan vannak olyan lanyok akik az ilyenek jonnek be de sztem a legtobbnek nem ez. Ha nem kisfiu akkor felnőttnek làtszó gyerek.
2016. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne általánosítás? A FÉRFI akivel együtt vagyok halk szavú és udvarias. A Te általánosításod alapján sose lehetett volna nője, pedig volt rengeteg. Mert ezek önmagukban nem jelentik azt, hogy valaki gyenge. Ő pl. nagyon állhatatos. Nem lehet két pillanat alatt lealázni, sőt le is nézi azokat a "férfiakat" akikkel ezt meg lehet tenni. Az meg, hogy félrekufircol valaki nem feltétlen férfias, csupán ösztönvezérelt.

Te elmennél dolgozni olyan helyre ahol első pillanatban látod, hogy a főnök semmihez sem ért? Kötnél üzletet olyannal aki csak motyog és messziről látszik rajta, hogy mindenki át fogja verni? Beülnél valaki mellé az anyósülésre aki bizonytalankodik? Ha igen akkor értem az értetlenségedet. Ha nem akkor meg fogadd el, hogy ahogy Te a bizonytalankodó vezetőt egy pillanat alatt felméred mi is így mérjük fel a határozatlan pasikat. Sőt... már a testtartásodból, a szemed mozgásából, stb. le vagy csekkolva mielőtt megszólalsz.

Változtass magadon. Legyél magabiztos és állj ki magadért. Vsz. a 2. hozzászóló is ezt teszi és ezért nincsenek olyan tapasztalatai amilyenek Neked. Mert biztos, hogy nem úgy van, hogy ahol Te laksz csak ilyen lányok vannak, máshol meg csak tündérkék.

2016. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem szeretem, a valakit irányítani kell. Nagyanyám pedigolyan ember, akinek senki nem jó, na ő az a típus, aki mindenkit legszívesebben átformálna. Én nem vagyok ilyen, és nagyanyámban is zavar, de tudomásul vettem hogy ő már nem fog változni. De ha mondjuk társat keresek, akkor hozzám illőt keresek, aki határozott és férfi, nem egy pincsikutya, nem egy kiskölyök. Lehet egy férfi halk szavú, lehet éppen megfázva, lehet olyan problémája, ami miatt képtelen hangosabban beszélni, lehet beszédhibás. Ezek mind nem jelentik egyenesen azt, hogy tutyimutyi és töketlen is, viszont beszélgetésnél kiderül, és nekem ez fontos, hogy kiderüljön, mert egy hosszú távú párkapcsolatban egyenrangú partnert szeretnék, ne az legyen, hogy mindent nekem kell intézni, irányítani, dönteni, hanem a párom is legyen képes erre, hogy például megoszthassuk a teendőket, és több idő jusson egymásra, vagy ha én lebetegszem, vagy menstruációs görcsökkel fekszem összegörnyedve, akkor ne essen kétségbe, hogy mikor lesz minden megcsinálva, mert ő képtelen.


Találkoztam már igazi tutyimutyi, határozatlan sráccal, aki valóban az volt, nem akartam megsérteni azzal, hogy gyorsan lelépek, és amúgy is jólesett a Margitszigeten sétálni, de több találkozónk nem lett. Ez több, mint 10 éve volt még 19-21 éves koromban. Emlékszem, hogy mesélte, hogy jogot tanult akkor, hát, én úgy jöttem el a randiról, hogy a jogi ügyeimet nem merném rábízni.

2016. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!