Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire furcsa, hogy...

Tényleg ennyire furcsa, hogy mindig mindenhol van nálam egy kés?

Figyelt kérdés

Sok mindenre jó, ezzel készítem el a kajám a melóba, vágok fel nehezen felbontható zacskókat, kinyitok vele egy borítékot, de volt már, hogy vezetéket kellet elvágni stb... Akármikor jól jön egy éles kés. Munkába is mindenki kétségbeesetten keresi perceken át az ollókat meg a szikéket, én meg csak kiveszem a zsebemből azt jónapot. Viszont páran már viccesen mondták nekem, hogy biztos valami ukrán maffiózó vagyok. Még ha machetevel mászkálnék azt mondom oké, de ez csak egy pár centis bicska. Tényleg ennyire szokatlan ez? :D


Egyébként ez van nálam mindig: [link]



2016. júl. 29. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Nálam is mindig van.
2016. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%

Átlagos ember nem hord magánál, én sem szeretem azokat akik ilyenekkel mászkálnak. (A kisebbség szokása főleg.) Civilizált világban a kés a fiókba való.

Gondolom szakmunkás szakmád lehet vagy valami hasonló azért is van nálad.

2016. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Én tizenhat éves vagyok és mindig sajnos egy rosszabb környéken kell átjönnöm, hogy hazaérjek, ezért van nálam egy kisebb kés. Rajtam is folyamatosan meglepődnek, de ettől érzem magam biztonságban. :)
2016. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen #2 jól sejted, esztergályos/marós/hegesztőként dolgozom :) Egyébként 24/F. Annyira hozzászoktam az éles tárgyakhoz a munkám miatt, hogy már szinte elengedhetetlen, hogy mindig legyen nálam.
2016. júl. 29. 17:41
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Na én ugyan nem szakmunkás vagyok, hanem gépeszmérnök, nem kisebbégi, nem fiatal férfi, hanem 60 éves nö, de málam is mindig van egy hasonló kés, és igen sokszor van használatban.


Aki szerint ez agresszív dolog, az igencsak ostoba - ez egyszerüen egy szerszám, ami a mindennapokban szükséges.


Aki szerint meg a kés a fiókba való: az még sosem használt kést? Mert ugye vágni sem a fiókban szokás :), emellett nemcsak fözéshez kell, hanem rengeteg egyéb esetben is

2016. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem furcsa, én öngyújtót hordok magamnál, pedig nem dohányzom, mégis rengetegszer jól jön és soha nem értik, hogy miért van nálam, hogyha nem is cigizek.
2016. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nálam is mindig van, szerencsére eddig csak a büfés műanyag kések helyett kellett használnom :)
2016. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is van mindig vadászkés, mert nagyon hasznos tud lenni. Leginkább szendvicsek készítéséhez használom, a munkahelyemen.
2016. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
én karddal szoktam mászkálni, gitártokba hurcikálom sose tudni mikor jön jól
2016. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van egy picike a táskámba. Ölni nem lehetne vele vészhelyzet esetén, de azért sebesíteni lehet.
2016. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!