Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért ilyet mondani már nem...

Azért ilyet mondani már nem tulzás?

Figyelt kérdés

Oké,hogy sokan nem szeretik a cigányokat,mert mittudomén...,de ez azért sztem tulzás.


Ma jöttem a vonaton munkából haza és mivel ingázok nap mint nap a kalauz már ismer és leűlt hozzám beszélgetni.


Szóba jött,hogy mondtam neki,hogy van mindig egy cigánygyerek aki mindig bliccel,bebújik a wc-be meg nem az állomás oldalán száll fel és mondtam,hogy sajnos az a gyerek értelmi fogyarékos,mert tényleg beteg ez az igazság.


Erre a kalauz azt mondja,hogy "az összes cigány az,az összes értelmi fogyatékos"


Ezt mondta.


Nem szóltam magamba csak gondoltam,hogy nem kellene azért ilyet mondani,ők is emberek,van köztük normális is.


Nem tulzás azért ilyet mondani?

Ők is emberek.



2016. júl. 29. 22:14
 1/8 rosszkislány17 válasza:
Hát kinek mi lehet hogy valakinek nagyon ellen szenvesek de lehet hogy valakinek szimpik de amúgy túlzás ilyet mondani igen
2016. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem őket, de igen, elég durva túlzás :/ szomorú, hogy vannak ilyen emberek.
2016. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sosem szép dolog az általánosítás, még ha igaz akkor sem :D
2016. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megértem. Fárasztó lehet neki, hogy mindik velük van a probléma. 99%-ban cigók bliccelnek és amikor elkapják őket, akkor nagyrészük visszapofázik, fenyegetőzik, erősködik. Megkeserítik a jegyellenőrök munkáját.
2016. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kalauz buta.
2016. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Tudom, hogy le fogtok pontozni, de, szerintem nem túlzás.
2016. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nézőpont kérdése.


A liberális felfogású embereknek túlzás.

A rasszista embereknek meg ez a nézőpontja.


Én tiszteletben tartom, elfogadom mindenkinek a véleményét, de az utóbbiakhoz tartozom.

2016. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz:D

https://www.youtube.com/watch?v=eb1W_ECyArs


Komolyra fordítva,tényleg túlzás.Az tény,hogy sokuk előbb megtanul verekedni meg lopni,mint a négy matematikai alapműveletet az iskolában.

2016. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!