Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya meg akarja mondani kivel...

Anya meg akarja mondani kivel barátkozzak! Ez túlzás, nem?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőméknek nincs annyi pénzük mint nekünk ( mibse vagyunk gazdagok) és idén rontottam sokat. Anya meg ráfogta a fent említett barátnőmre, hogy tőle tanultam a flegmázást. Pedig a bnőm olvas, rengeteget meg okos is, csak rossz tanuló, es már a rontásom előtt is jóban voltunk. Anya meg olyanokat mondd hogy ő nagyon sajnálja ezt a lányt de sürgősen "építsem le" a barátaim közül. Mondtwm neki hogy nem kell sajnálni, meg ez csak egy ilyen értelmetlen szülői felvetés...

hogy lehet valaki ennyire szűk látókörű??? Egyszerűen a mostani barátaimmal érzem jól magam. Mondtam hogy javitani fogok, kismillioszor de anya megszállott lett ebben a tanulás dologban pedig még van 3 évem javítani. Elegem van


2015. ápr. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Lehet hogy nincs igaza, de okot próbál találni arra hogy mi a gond veled. Miért nem tanulsz normálisan. Hiszen neked ez a dolgod és ígérgetéssel semmire nem mész, ha most lusta vagy tanulni akkor később ez csak rosszabb lesz, nem javulni fogsz. Ez így szokott menni, neked ezt kéne megértened, tanulj jól és anyudnak sem lesz semmi baja a barátaiddal, majd meglátod.
2015. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen hozzáállással érettségi előtt 1 hónappal rájössz, hogy semmit nem tudsz, a kidolgozott tételeket úgy kunyerálod össze, és tolod majd a kávét, meg a Red Bullt, hogy éjszakázni tudj, mert be kell pótolnod 4 évet...


Ha valaki sokat olvas, és okos is, az nem rossz tanuló...


A munkahelyemen sem mondhatom, hogy most szzarok a munkára, majd jövő héten jól fogok dolgozni...


Neked semmi más dolgod! Tudom, nehéz a kamaszélet, én is átéltem, de a tanulást nem szabad mellőzni, mert az egész életed tönkre vághatod vele! Komolyan!


Nem gond, hogy a mostani barátaiddal jól érzed magad, de akkor teljesíts jól az iskolában, és anyukád sem fog szólni, és nem lesz "megszállott"!

2015. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól,hogy nem a barátnőd hibája,és attól,hogy szerintünk se normális,hogy eltiltanak tőle,mi még nem vagyunk az anyád,mit vársz tőlünk?
2015. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem a barátnőd az oka, bizonyítsd be anyukád előtt

tanulj jobban, javíts, és barátkozz vele továbbra is.

2015. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!