Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Egész nyáron magányos voltam, tegnap lehetőségem lehetett volna egy jó buliba elmenni. Egyik barátnőmmel, aki ilyen nagyon nagyszájú, jó fej lány, bulizós,stb. Öten ültünk a kocsiban, három fiú meg mi, egyedül őt ismertem. Már itt nagyon feszengtem, de gondoltam magamban, hogyha normális akarok lenni, akkor elmegyek, nem nyomorékoskodom. Kedvesek voltak, próbáltak velem beszélni, de eléggé szűk válaszokat adtam. Tuti azt hitték, hogy buta vagyok.

Aztán ilyen diszkószerűségbe mentünk, pár embert ismertem látásból, de így is kivoltam tőle, hogy mennyi ember van ott. Aztán úgy volt, hogy csak két órát maradunk. (Anyám csak annyit tudott, hogy filmezünk, addigra vissza értünk volna stb.) De akkor kb. 5 perc múlva jött az ötlet, hogy menjünk még tovább egy nagyobb buliba. Tudtam, hogy nem érünk vissza mert kb. 2 óra lett volna maga az út. Ekkor már remegtem, persze próbáltam takargatni. Félre hívtam a barátnőmet, hogy ez így nem lesz jó, erre az volt, hogy úgy is elengedne anyám, ha felhívom. Ezt én is tudtam, de annyira szarul éreztem magam, hogy tagadni kezdtem, meg mondtam, hogy nem akarok menni. Mikor vissza mentünk a barátnőm elment keresni valakit, aki haza visz. Én pedig úgy éreztem zavarok, tudtam, hogy beszélgetnem kellett volma, ismerkednem, meg jól éreznem magam. Tovább menni velük.


Annyira két külön világnak érzem a bulikat, meg mikor itthon vagyok. A bulik sokkal valósabbak, itthon meg mintha valami álomvilágban élnék.


A lényeg, hogy haza értem, mégsem érzem magam szarul miatta, csak szánalmasnak. Talán, ha előtte tudom, akkor feltudtam volna készülni. De az se normális, hogy nekem erre fel kell készülni, más meg tök spontán, ismerkedik, iszogatnak, élvezik az életet, én meg kapok egy lehetőséget, erre beparázom. Nagyon utálom most magam.

Mi bajom van?:( 16/L


2016. júl. 30. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Éreztetik velem, hogy EZ nem normális, én meg próbálkozom, de nem megy"


A testvéreiddel van a gond, nem veled! Te nem akarsz bulizni, és KÉSZ!! Diszkóba meg NEM szabd menni, egy utolsó hely, tele van gonosz emberekkel, a másik piájába olcsó szintetikus drogokat kevernek, kb. minden 3. ember b*@*szni jár oda, had ne soroljam...


Ne magadat utáld, hanem azokat, akik minden áron buliba meg diszkóba akarnak cipelni!


Azt mondod, hogy a buli a valóság, és az otthonlét az álomvilág? Pedig pont fordítva van!! A diszkó csak egy szórakozóhely! Ha normális családi életet szeretnél majd élni, akkor nem mehetsz diszkóba, nevelni kell majd a gyerekeidet, munkába járni, a családoddal foglalkozni! A diszkó egy olyan hely, ahol emberek mennek elfelejteni a valóságot! A diszkóban hangos zenére táncolnak, ez egyáltalán nem valósabb, mint otthon lenni! Ezzel legyél tisztában!


Különben meg, a szüleid nem mondták, hogy idegenek kocsijába NEM SZÁLLUNK BE?!! Hiába van ott az ismerősöd! Jól tetted, hogy visszafordultál! Többet ne menj el velük SEHOVA!!

2016. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem voltak úgy idegenek, a barátnőm jóba volt velük, mindegyiket ismerte, meg a környéken is mindenki, kb. mindenkit, szóval kizárt, hogy ezekből baj lett volna.

Az baj, hogy nem járok sehova, mert nem akarok unalmas lenni, meg kb. semmiről nem szól az életem. Már én is unom, csak ebből a kényszerzubbonyból nem tudok kitörni. Egyáltalán nem normális szerintem, hogy így viselkedem. Mert mondjuk még sose volt barátom, és nem az olyanok jönnek be, akik hasonlóan csendesek, meg otthon ülősek, mint én. Nem szeretek ilyen emberekkel ismerkedni, mert én sem akarok ilyen lenni, amilyen vagyok. Csak túl gondolom a dolgokat, egész nap mást se csinálok, akik meg bulizósabbak legalább kiengedik a gőzt, meg spontánok, őket mindenki jobban szereti, rám meg rám unnak az emberek.

Ez sem jobb semmivel.

2016. júl. 31. 19:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek a "bulizós" emberek fő része emberileg és agyilag 0. Nagyon sok buliban voltam már, sosem sült ki belőle igazán jó dolog. Ismerkedésre is alkalmatlanok ezek a helyek.

Én pont ilyen voltam, mint te. Ugyan így gondolkoztam, hogy nem akartam otthon ülni, ezért akkor is mentem, amikor nem akartam. Nekem sem szólt semmitől az életem, csak a gépezés, aztán jött a bulizás. Visszagondolva rengeteg pénzt megspórolhattam volna, több százezret, most lehetne egy kocsim is akár, sőt, biztos.

Kezd ez a dolog nálam elhalványulni, sajnos még máig néha magával ragad a vágy, így elmegyek és iszok, beszélgetek, táncolok, elköltöm a pénzem, de már halványulóban van szerencsére. 2-3 hetente megyek csak ilyen helyekre. Nemrég eldöntöttem, hogy nekem az fontosabb, hogy a sportra koncentráljak, a testemre, magammal foglalkozzak és spóroljak. Azóta így teszek. Elhatározás kérdése.

De tedd, amit jónak látsz, neked kell dönteni!

2016. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"aki ilyen nagyon nagyszájú, jó fej lány"


Egy nagyon nagyszájú lány hogy lehet jó fej? Inkább erőszakos.

2016. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Csak túl gondolom a dolgokat, egész nap mást se csinálok, akik meg bulizósabbak legalább kiengedik a gőzt, meg spontánok, őket mindenki jobban szereti, rám meg rám unnak az emberek."


Téged a barátnőd nagyon behülyített.

2016. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem beszélt tele, csak nem tudom jól kifejezni magam.:D
2016. aug. 3. 23:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!