Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek ennyi rossz...

Mit kezdjek ennyi rossz tulajdonsággal?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek, egész nap rágódom valamin. Ugyanakkor lusta vagyok, nincs semmi élményem sem életcélom és nem tudom mit csináljak. A legjobb barátomat elvesztettem és kevés barátom van, azokkal is bajom van és nem bírom ezt. Szerintetek? 18/l

2016. aug. 1. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a rossz tulajdonságaidat számolgasd, hanem a jókat. Attól is tétlenségbe meg letargiába süppedsz, ha állandóan ezeket mantrázod. Hagyj fel ezzel.

Mozdulj ki, töltsd el a szabadidőd érdekesen, másokkal. nyilván a barátaidnak is vannak rossz tulajdonságai, de talán bennük is erre koncentrálsz. menj el velük valahová és csak a jóra koncentrálj. A célok, motiváció jön, ha kimászol a gödörből. Sajnálom a barátot, akit elvesztettél, normális ha emiatt érzed magad gyatrán, de ez nem tart örökké.

Menj el valahová a haverokkal és mindenkiben találj mondjuk öt pozitív dolgot. Tanítsd meg magad a jót látni.

2016. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, èn is ugyan ebben szenvedek mint te csak 20 vagyok :'( már nem bìrom teljesen, kivagyok annyira egyedül vagyok:(
2016. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy vezess egy olyan naplót, amibe beleírsz egy piros pontot, ha jól cselekszel és egy feketét, ha rosszul. Meglátod, hogy nem vagy rossz. Persze ezt nem otthon ülve kell végezni, hanem kell az emberi társaság.
2016. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!