Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek en vagyok fura...

Szerintetek en vagyok fura vagy masok furak?

Figyelt kérdés
Egesz jo gyerek korom volt a szuleim valasa es anyam uj pasijan kivul. Jo iskola, jo jegyek, baratok, minden kiraly volt, ameddig ki nem koltoztunk pestmegyebe egy budaval hataros telepulesre. Uj iskola, ismeretlen kornyezet, kertes haz. Ennek ellenere en pozitivan vettem az akadalyokat, es bar minden nyaron pestre koltoztem egy baratnomhoz megis otthonomnak hivtam a kertes haz nyujtotta hatalmas teret. A helyi altalanos iskolaban kezdtem szeptemberben 5.-eskent. Masfel evig kegyetlen atrocitasok elszenvedoje voltam. Majd amikor ujra pestre mentem iskolaba ez megszunt. Az akkori borzaszto masfel ev utan en megis egy derus, vidam ember lettem, igy 18eves koromra, aki folyton bolondozik, mindig mindenkinek segit, meghallgatja oket, es mindenben benne van. Szerintetek en vagyok fura hogy minden segitsegem szinte vadidegen emberekre "pazarlom", vagy masok furak hogy egyaltalan nem segitokeszek? Ha egy neni elejt valamit en rogton felveszem neki, es mindig atadom a helyem, akkor is ha korulottem csak kozepkoru ferfiak ulnek en vagyok az egyetlen aki felpattan. Erdekelne a velemenyetek :) mit gondoltok?

2016. aug. 2. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan vetted, hogy fura lennél. Inkább az a fura, hogy nem változtál meg a másfél év sértegetések ellenére -persze pozitívan-. Hogy nem álltál be a tömeg mögé és váltál olyanná mint a környezeted, mert sajnos ez ma gyakran előfordul.


Nem feltétlenül fura, hogyha valaki nem segít azonnal egy másik személynek buszon, utcán. Lehet pont megelőzte valaki, de egy másik helyzetben ő lenne az aki segítene -vagyis egy helyzet alapján ez még nem megítélhető-.


"..folyton bolondozik, mindig mindenkinek segit, meghallgatja oket, es mindenben benne van."


Másokon segíteni, olyan mint magadon segíteni részben. Amíg mások problémáján gondolkodsz, az alatt te is fejlődsz -nem beszélve arról, hogy jóérzéssel tölt el-.


Mindenben benne lenni viszont nem feltétlenül pozitív jelentésű. Pl én nem lennék benne minden buliban.

2016. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha neked így jó élj így!

ne foglalkozz azzal, hogy ki tart furának...


23F

2016. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszotokat. Mara mar talan sikerult elhinnem hogy a korulottem levo helyzetek, es vilagnezetek furak nem en. Azert koszonom a bataritasotok aranyosak vagytok :)
2016. szept. 10. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!