Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tippetek van szrkavaró,...

Milyen tippetek van szrkavaró, undorító természetű emberek ellen? Akinek a legfőbb srakozása a pletykálá és mások összeugrasztása.

Figyelt kérdés
Ignorálni nem lehet, mert már túlmegy azon a ponton. Annyi töke nincs, hogy az ember szemébe mondja a dolgokat, msokat vesz rá a dologra, ha egyedül van kenyérre lehet kenni. Kikerülni nem tudom, mert szomszéd.

2016. júl. 24. 21:45
 1/9 anonim válasza:
Köszönésen kívül ne beszélj vele.
2016. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na ez biza engem is érdekelne
2016. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhh b'szod azok a kulcsszavak xD amugy ha van kutyád a kutyaszart rakd a kapu elé mikor nem látja (este).
2016. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet kikerülni, mert akkor képes az ajtó elé is leülni, a lényeg meg úgy is az, hogy mindennek elhord a hátam mögött, vagy másokkal üzenget ha problémája van.

Néha minden ok nélkül kb idegenek úgy néznek rám, mintha az anyjukat gyilkoltam volna le, vagy normális szomszédaim néznek levegőnek és többet nem köszönnek, úgy, hogy némelyik talán a nevem se tudja, nem hogy megsértettem volna valamivel.

Egyébként borzasztó ember és borzasztó szomszéd is ez a kedves hölgy...

(Nincs kutyám, de speciel egyszer az én lábtörlőmre tojt a szobacirklója is amíg megvolt).


A kulcszavak meg találóak rá, de tudtam volna cifrábbakat is beletenni.

2016. júl. 24. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Cinikusan, pofájába vigyorogva beégetni.
2016. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak egyszer kéne jól megfenyegetni egy számára kedves dologgal, onnantól már bekussol. Addig is szórakozz vele, menj az agyára, biztos nagyon unatkozik add meg neki a 'törődést


Vagy egyszerüen elengeded, nem foglalkozol vele, ezzel adod tudtára h valójában mekkora egy kis ember, és nálad annál több kell

2016. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádkozz érte.
2016. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom ezt nem hiszem el, szinte ugyanezt a kérdést akartam kiírni, de megelőztél.


Nálam is ugyanez a helyzet, a szomszéd "néni" a hátam mögött mocskol engem és a testvéremet. A sunyi féreg még egyszer se mert szemtől szembe kiállni. Nagyon gonosz nő, már a legkisebb beszédmorajlásra is izomból üti a falat, gyúlöl minket, de ezt a szemünkbe sose mondja. Szinte az összes szomszédot kibeszéli a háta mögött, rettenetesen aljas egy némber. Az egyik kisegyereket elmebeteg kis sz***nak nevezte a háta mögött, az anyja előtt meg dícséri, hogy milyen aranyos kisfiú. Tipikus áspiskígyő ez a nő.


Megoldás: szinte mindenkiről tudom, hogy miket mondott, legközelebb, ha összefutok vele megmondom neki, ha mégegyszer igaztalanul mocskol minket, akkor minden szomszéd meg fogja tudni, hogy miket mondott róluk és a gyerekeikről. Szó szerint tudom idézni a mondatait.


Legszívesebben a nyakánál fogva felnyomnám a falra és ott tartanám pár percig, míg kigúvadnak a szemei, de békés természetű vagyok, úgyhogy a saját fegyverét fordítom ellene.

2016. júl. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zsebbe rejtett diktafon mikrofonjával fel kellene venni, hogy kiről mit mond, és lejátszani nekik. Tudom, engedély nélkül tilos hangfelvételt készíteni, de az ilyenekkel szemben talán megengedett, hisz a kibeszélt emberek, ha nem a saját fülükkel hallják, el sem hiszik. Neki nem kell tudnia róla, hogy felvétel készült, elég csak csodálkoznia, ha megváltozik körülötte a légkör.
2016. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!