Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a ( szinte ) teljesí...

Nektek mi a ( szinte ) teljesíthetetlen álmotok?

Figyelt kérdés

Én szeretnék egy nagy lakást Budapest belvárosában, meg a jelenlegi házam felújítani, illetve annyi pénz, hogy gondtalanul élhessek ( minimum havi nettó 1 millió, de több is lehet ), illetve sok szadadidő.

Nincs bajom a munkával, de valamiért nem jó dolog 12 órázni bruttó 180-ért ( még mielőtt bárki mondaná, váltani akarok, de nem úgy megy hogy "na, Kiss Pista - jelen esetben én - munkahelyet akar váltani, napi 8 órás munkát neki bruttó 1 millióért, jó lesz?" )...


2016. aug. 3. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem jó szakmám van, simán tudnék pár éven belül havi több milkás nettót is szerezni...ezt nem tartom elérhetetlennek, csak sokat kell érte dolgoznom...


Sokan nem úgy látják az anyagi dolgokat, mint én, másoktól azt kapom, hogy nem sikerülhet nekem ez meg az...

Amilyen álmaim vannak azokat szerintem el is tudom érni nem csak anyagi, lelki és szellemi dolgok is, amikben szintén csak leszólást kaptam, de én hiszek bennük...


23F

2016. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó szakma és egy saját vállalkozás. Tíz év alatt rá kellett jönnöm, hogy nekem nem valö az alkalmazotti létforma.
2016. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapest belvárosa azoknak jó, akik bírják a zajt és a nyüzsgést, ha te ilyen vagy, akkor gyűjts rá. Ajánlom a lakáskasszát, nekem bejött.


Én megnézném a Földet a világűrből, de erre minimális az esély, mert sem űrhajós nem vagyok, sem olyan gazdag, hogy űrturistaként kivigyenek. Talán a következő életemben. ;-)

2016. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálni a lábszexet egy nővel.
2016. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!