Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon érdekes önismereti...

Nagyon érdekes önismereti teszt.5percet vesz igénybe. Kíváncsi vagyok mások mit írnak. Kitöltenétek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 3. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes tényleg,kitöltöttem,érdekes dolgokra jöttem rá és átgondoltam,h amiket leírtam tényleg igaz,így viszonyulok a világhoz,élethez emberekhez stb.:)
2016. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nagyon érdekes volt,és sok igazra rámutatott . Esetleg tudsz még hasonlókat?:)
2016. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

nekem is tetszett és tényleg sok igazság van benne :)

mondjuk a nemi élethez való viszonyomnál azt írtam, hogy előbb megszagolom, és ha tiszta, megiszom :DDDD

2016. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó :D jót nevettem,de kérdező ha van még ilyen teszt,akkor szívesen megnézném,első voltam:)
2016. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, énis ezt írtam előbb megszaglászom és ha minden rendben beleiszok :DD

De tényleg érdekes, jókat adott ki, tényleg hasonlóan érzem magam

2016. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

3-as pacsi, én is ezt írtam :D


Ill. a ködben eltévedéshez azt is, hogy bár elindulok, hagyok magam után nyomokat, hogy esetleg visszataláljak a kiindulópontra - a halálból ez nagyon nem jönne össze, ami nem is baj, mert a fene sem szeretne örökké élni :D

2016. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Firedoom ***** válasza:
56%
Most nem tudom mitol feljek jobban xD a teszttol amiert a valosagot mutatta vagy magamtol amiert lattam xD
2016. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A harmadikon én is nevettem. :D :D Én azt irtam, hogy habzsolva iszom azonnal. :D Ez is igaz.


A 7. pedig: "elfutok azonnal, túl sok horror filmet láttam". :D Ez is igaz.


Ezen az oldalon vannak érdekes tesztek. Pl.: [link]


Van egy másik erdős, ahol rajzolni kell, de nem találom.

2016. aug. 3. 15:29
 9/18 anonim ***** válasza:

6-os: Megvizsgálnám a minőségét, szag és látvány, ha elmegy, meginnám.


Valahogy télleg így megy. Érdekes teszt.

2016. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem ez a második teszt nem volt igaz, racionálisan gondolkozom. Erdő közepén pl. nem lesz tenger, de tavat írtam. Az asztalon nyilván nem lesznek emberek (WTF?). Őzet írtam és hogy elfut, mert ez a reakciójuk az állatoknak, de engem ez nem jellemez. A csészével pedig mit kellene tennem, esetleg megnézem majd visszateszem. Nem fogok hazavinni egy csészét amit találtam. Lehet én vagyok túl racionális.


Nekem ez a teszt nagyon nem jött be.

2016. aug. 3. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!