Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztről lenne egy...

Terhességi tesztről lenne egy érdekes kérdésem, Észre vételem. Olvasd el kérlek!?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy tesztet és ha nagyon nagyon néztem akkor ott volt a 2ik csík, fénnyel kellett csak játszani. (nem száradási csík volt mert nem volt maszatos).

Szóval vakuval alulról meg világítottam a tesztet közbe forgattam és ott is látszott a 2ik csik. Az lenne a kérdésem h minden teszt ilyen? Van otthon nektek negatív teszt? Próbáljátok ki h alulról meg világítjátok. Kíváncsi lennék h nektek is jelzi e a 2ik csíkot. :)



#terhességi teszt #csík #negatív #tapasztalat észrevétel
2015. márc. 12. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, így már nekem is nemegyszer sikerült előcsalogatnom a második csíkocskát, de ez sajnos negatívnak számít. Ha pozitív, akkor azt nem kell keresgélni
2015. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom h nem vagyok terhes ,,még"

Csak kíváncsi voltam :)

2015. márc. 12. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig olyan volt a negativ tesztem. Tudom, hogy azok voltak, mert kulonben mar vagy 5/ev gyerekem lenne. Itt viszont mindenki felteszi, jobbra-balra fotozza, mert annyira gorcsol a gyerekre. Sajnalom, hogy neked most nem sikerult, (vagy nem szeretnel?) Mikor pozitiv volt a tesztem akkor egyaltalan nem kellett trukoket bevetnem, hogy lathato legyen, pedig elsore mindig csak halvany volt, de az is jol lathato volt.
2015. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1,5 hét múlva kell h meg jöjjön. Remélem nem jön mivel szeretnénk babát. De nem görcsölök rá a dolgokra csak teszteltem a vateráról rendelt one stepet h nem mutat e fals eredményt. És h mennyire megbízható. :)
2015. márc. 12. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok! :) majd írd meg, hogy sikerült-e :)
2015. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok. De ne keseredj, ha nem jon ossze. Ha nagyon gorcsolsz rajta akkor altalaban nem sikerul. Egy jo tanacs: ha nem jon meg es megis negativ, ne ess ketsegbe, nekem 4hetig volt negativ. 5 hetesen mutatta ki, es 6-7hetesen igazolt az orvos. :-)
2015. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt ilyen. Ha negatív akkor negatív. Csak akkor lenne második csík, ha rajzolnék rá:D


Pont a hétvégén csináltam utoljára tesztet, mert idén még nem jött meg...és hátha. De negatív. Igazából éreztem, hogy nincs baba mint mindig, csak megbizonyosodtam.

2015. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1.5 héttel mensi előtt?

Ennél l csak az jobb, aki szét is szedte a tesztet, hogy megtalálja a 2.csíkot.

2015. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jövőhéten kell megjönnie, akkor mikor voltatok együtt pároddal, amikor termékeny időszakban voltál?
2015. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1 hete kb. Pont peteérés előtt 2 nappal :) úgy h vagy be jön vagy nem.

Ja! És nem azért teszteltem h meg bizonyosodjak van e baba!! Mert nem vagyok annyira tudatlan, tudom h korai és mensi napja (vagy környékén) lehet már tesztelni.

Csak a tesztet teszteltem, mert már olvastam róla h valakinek 2 csíkot mutatott közbe nem volt baba. Vagy 1 csík sem jelent meg. :)

2015. márc. 13. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!