Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Pesten élt világéletében, de undorodik a vidéki környezettől. Számára a vidék (még a nagyobb, esetleg Budapesthez közeli városok is) egyenlő a betonozatlan utakkal, ahol minden hétvégén disznót vágnak és zsíros kenyeret esznek kolbásszal, és mindenki gumicsizmába jár.

Meg van róla győződve, hogy az, hogy Budapesten élhet, egy elit életforma.



2016. aug. 3. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy csőlátású, makacs, vitára érdemtelen személy.


Ha egyszer kiutazna egy igazi nagyvárosba például London, New York, Tokió, lassan Budapest is egy vidéki várossá avanzsálódna.


Most nem fogok arra kitérni, hányan nem élnek elitformát Budapesten a 2 millió lakosból.

2016. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korlátolt, szemellenzős, buta sznob. Vidéken nőttem fel, számomra túl "nyugis" volt mondjuk, de még így is látom, hogy sok előnye van a várossal szemben.. Budapesten is éltem, szerettem nagyon, ennek is megvannak az előnyei, de hogy elit dolog lenne ott élni, az kész röhej :)


Egy ilyen emberrel biztos nem állnék szóba, nem bírom az ilyen embereket.

2016. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
éretlen, tudatlan, tapasztalatlan
2016. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg azokat a vidékieket nem bírom, akik életükben talán párszor voltak Pesten vagy egyáltalán nem, de azt hiszik, hogy ott mindenki bunkó, lusta és önző. Az egyik vidéki telekszomszédom pont ilyen (talán ötször ha volt életében Pesten). Azzal viszont egyetértek, hogy sokan nem élnek Pesten sem elit életet. Mindkettőnek megvan amúgy előnye, hátránya, ez is tény. Tudom, miről beszélek, mert ugyan pesti vagyok, de évtizedek óta rendszeresen járok vidékre (sokszor heteket is eltöltök ott). Szóval, úgy néz ki, ez oda-vissza igaz...
2016. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!