Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Szóval van egy olyan osztálytársam aki az utóbbi időben nagyon megváltozott. 6. osztályba járunk mindketten 12 évesek vagyunk. Ebben a tanévben rossz társaságba keveredett, 4-5 évvel idősebbekkel barátkozik. Azt tudni kell róla, hogy gazdag és mindent megkap, el van kényesztetve. 9 évesen kapta meg a sokadik telefonját ami egy hiperszuper Iphone, én meg nemrég kaptam meg az elsőt ami egy nyómógombos nokia, 25000 ft-os cipője van, minden hónapban kap 5000 ft-ot, télen is haspólót hord stb. És az idősebb lányoktól vesz példát, sminkeli magát és dohányzik. Ugyan semmi értelme sminkelni mert egy pattanása sincs de ő minden nap felken magára egy kiló alapozót. Tudom ez az ő dolga meg nem fogok beleszólni az életébe, de az a baj , hogy visszaél ezekkel. Az egész osztályunkat kibeszéli hogy mi milyen ,,éretlenek'' vagyunk meg nekünk nincs facebookunk,instagramunk, nekünk nincsenek több tízezerforintos ruháink, és ráadásul ezt mindet az évfolyamtársunknak meséli el (akivel jóban vagyok és mindent elmondott) a hátunk mögött. Mondom ez az ő dolga, ő dönti el, hogy milyen, de ez azért szerintem kicsit idegesítő.
2016. máj. 25. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen valaszt varsz? Nyilvanvalo h mindenki negativnak fogja megitelni a kislany viselkedeset! Ofo nem tudna szolni a szuloknek, h ez a smink es haspolo dolog nem 12evesnek es nem iskolaba valo?
2016. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább a dohányzásért kéne neki adni egy jó atyai pofont, hogy kiszálljon belőle a nikotin, amikor meg veletek szenyózik, akkor egy pár jó felebaráti pofont, hogy tanuljon egy kis szerénységet.
2016. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyints és nevess rajta. De komolyan. Nem látod hogy ez nevetséges? :D

Mondd neki hogy éretlenek vagytok, ez tény...de reméled meghív titeket egy-két év múlva a gyereke keresztelőjére,mert aki érett az legyen érett mindenhogy:)

Mondd neki hogy jó szórakozást a felnőttesdihez, te még gyerek maradsz, tanulsz, lógsz a barátaiddal mert ez a dolgod.


Elhiszem hogy idegesít, de ha látja hogy nem menőnek hanem szánalmasnak, nevetségesnek tartjátok talán elgondolkodik

2016. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mit mondjunk? Hogyan is ítélnénk meg a lányt, amikor csak a negatív tulajdonságait közölted, csak azt írtad le, ami téged frusztrál. Nem ismered.

Nyilván egészségtelen a dohányzás, és egy fiatal lányon a smink és a felnőttes viselkedés is taszító, de ez az ő dolga. Téged ez ne zavarjon. Te megvagy a saját barátaiddal, mit zavar, hogy ő ott messze, másoknak, olyat mond rólatok, ami igaz?! Hiszen az írásodból az derül ki, hogy valóban nincsenek méregdrága cuccaitok, instagramotok, és egyebetek. Akkor meg miért baj, hogy ezt másoknak elmondja? Hiszen ezek nem titkok, nem kínos, vagy gáz dolgok. Engem biztos nem zavarna, ha ilyen "hatalmas kulisszatitkok" kerülnének ki rólam.

Rántsd meg na vállad, és amíg a ti köreiteket nem zavarja, ne foglalkozz vele! Neki az nem tetszik, ahogy te viselkedsz, neked meg az, ahogy ő, ettől még nem kell foglalkozni a másikkal, sőt.

2016. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnök már egyszer behívatta de nem nagyon érdekelte, és a szülei külföldön élnek ezért a nagymamájával él aki semmit se tud az egészről. Nekem mindegy mit csinál csak a tanárok is aggódnak miatta mert a tanulmányi átlaga is romlott.
2016. máj. 25. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Egy gyerek. Tény, hogy idióta, de saját akarata és öntudata sincs, a körülötte lévő közösség az ami formálja. Én gyűlölöm az ilyeneket.
2016. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha majd egyszer megerőszakolják, akkor majd nézhet...
2016. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!