Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet tullepni a szerelmi...

Hogy lehet tullepni a szerelmi csalodason?

Figyelt kérdés

Ertem, hogy azt mondja mindneki, hogy bulizni, ismerkedni, beszelgetni, kimozdulni. De ezek csak pillanyatni jopar oras dolgok. Elalvas elott egyedul van az ember, olyankor csak eszebe jutnak a gondok.

A masik dolog meg az, hogy van bennem egy bizonyitasi vagy, hogy igenis jo csaj vagyok, es banhatja, hogy nem kellettem neki. Ez massal is igy vagy? Lehet ezzel barmit kezdeni?


2016. aug. 4. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

De azt nem akard hogy elhiggyem, hogy jó nő vagy de elhessegetnek a pasik. Ha pedig csak szerinted vagy jó, akkor mégse jöttél be neki valamiért.

2016. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

le kell foglalnod magad! nem bánkódni kell, hogy elhagyott, hanem lefoglalni a figyelmed!


23F

2016. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni? Folytatni a figyelemtelterelést, időt adni neki (van, akiknél pár hét, van, akiknél évek, mindenesetre nem szabad feladni), esetleg megspékelheted önkéntes munkával, bármivel, ami perpektívába helyezi a problémád.


A bizonyítási vágyról csak annyit, hogy a sérült egót magadban kell rendezned inkább, mert ha egyszer valakinek nem kellettél, akkor fejre is állhatsz, akkor sem fogsz semmit sem bebízonyítani senkinek. Lehet, hogy jó csaj vagy, de neki pont nem te kellettél (nem tetszhetsz mindenkinek, ezt is el kell fogadnod), másnak viszont az ideálja vagy. Az is lehet, hogy a belsőddel vannak marha nagy gondok (a kérdéseid alapján tuti), mindenesetre kicsit lejjebb vehetnél az egóból, és a magad nyomora helyett elkezdhetnél értelmesebb dolgokkal foglalkozni. Amíg nem tanulod meg az elengedést és nem törődsz bele, hogy ez a hajó elment, semmi értelme szánalmas módon kaparni "bizonyítás" céljából és nem nyitsz az új felé (nem csak úgy csinálsz, mintha, de közben álmodozol továbbra is), addig garantáltan semmi nem fog változni. Sok sikert.

2016. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

a legegyszerubb ha felszedsz masik pasit. villamgyorsan elfelejted

tudom hogy nem ezt kell tanacsolni blablabla de ez az igazsag, a leggyorsabb modja

nekem borzaszto lassan ment a tullepes

2016. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
szex szex szex szex szex
2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hete szakítottam a barátnőmmel, mert megcsalt és tényleg a kimozdulás, az ismerkedés a legjobb, telik az idő, jól érzed magad és nem a múlton töprengsz. Azt meg kell próbálni mihamarabb lezárni. Nekem még nem sikerült, szükség van még néhány hétre, de már tudok aludni esténként 6-7 órákat aludni ez is valami :)
2016. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!