Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az intelligens és céltudatos...

Az intelligens és céltudatos tulajdonságok kevésbé fontosak már a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szögezzük le,hogy nem általánosítok,hiszen sok olyan lányt ismerek,akik egyetemet végeztek,helyt állnak minden területen az életben,karriert építenek fel,gondoskodnak a családról,joggal büszkék az elért eredményeikre.


Azonban manapság azt veszem észre,leginkább az én korosztályomban 20-25, és lentebbiekben,hogy egy lány számára sokkal fontosabb,hogy mennyire szép a külső,mennyi lájk van a képükön,mennyi pasi csorgatja a nyálát utánuk,és hogy mennyire tudják húzni a pasik agyát.


Én személy szerint nagyon vonzónak tartom,ha egy lány okos,céltudatos,és tudja mit akar az élettől,meg is valósítja az álmait.


Mégis 10-ből 9 lánynak a napi boldogság az,ha kirak a közösségi oldalakra egy melltartós,bugyis,pózolós kacsaszájas képet, emberi tulajdonságokról szóló bölcsességet cím gyanánt, és várja hogy a pasik csorgassák a nyálukat és "lájkolják" ezerrel.


Persze lehet velem van a baj,hogy ilyen ódivatúan gondolkozom 2016-ban.


2016. aug. 4. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon sok ilyen van, de ez nem igaz. Nekem vannak céljaim, egyetemet akarok végezni, családot alapítani. Szeretnék sportosabb lenni.

A barátnőim nagyrésze is ilyen.

Nagyon jól látod a dolgokat, én is néha megnézem, hogy egy kirakott mellhez minek írnak olya cifra, szentinemtális idézetet, amikor az emberek nagyrésze el sem olvassa. Ez a facebookos világ elég elcseszett. 16/L

2016. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*szentimentális
2016. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha ilyen vagy,akkor felnézek rád.

Azokra értem,akik napi szinten feltöltenek magukról valami "szelfi" képet az intagramra/facebookra,pózolnak a szüleik által finanszírozott csili-vili ruhákban,kocsiban, és zsigerből lenéznek mindenkit,aki nem él ilyen "menő" életet.

2016. aug. 4. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű lányok ezek, mindegyik ugyanabban a bugyuta, csücsörítő pózban fotózza magát, egyszerű sexuális tárgyakká degradálják magukat, ez nem menő, inkább megalázó, csak nem veszik észre.
2016. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz! Mert buták.

De attól lehetnek jó lelkű emberek.

Mindig is voltak kevésbé okos emberek. Csak ugye nem volt a facebook és társai hogy észre vegyük őket.

2016. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, teljesen alap dolog, hogy egy embernek vannak céljai, emiatt végképp nem kell felnėzni rám. Szerintem amúgy neveléstől is függ, de akinek van egy kis esze, tudja, hogy melyik a helyes út. Nárcisztikus, beképzelt emberként nőttek fel, és azt hiszik övék a világ, mivel régen megkaptak mindent, most is kell minden. Én kiskoromban mindig megkérdeztem a szüleimtől, hogy nem-e baj, ha ezt-azt bele pakolok a kosárba, és meg is kaptam néha, hogy igenis baj.

Amúgy ez nem csak nőkre igaz, férfiakból is vannak ilyenek, csak valamiért a társadalomban elfogadottabb, ha egy férfi villogtatja mondjuk a kocsiját, mint ha egy nő a ruháit.

2016. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj.

Mindig is szerettek szépítkezni, és a drága+új holmijaikkal dicsekedni az emberek... A fészbúk, az instagramm, es az összes hasonló alkalmazás/oldal miatt ez ma már szembeötlőbb.

De ezeknek soha, semmilyen haszna nem volt az emberiségre nézve, sőt...

2016. aug. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!