Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért okoskodnak és hordják...

Miért okoskodnak és hordják fent az orrukat egyesek?

Figyelt kérdés

Ismerek egy-két embert akik ezt teszik. Egy kisebb társaság. Tényleg hihetetlenül műveltek és nagyon okosak. Gyakran piszkálják a náluk egyszerűbb, vagy tudatlanabb embereket.

Nem is olyan régen az egy másik ismerősömmel kekeckedtek, tényleg úgy viselkedtek vele mint valami deviánssal. Nagyon idiótának nézték szegényt és nagyon furcsa dolgokat mondtak neki - milyen országban van róma? - pl. Van is egy olyan híre annak a gyereknek, hogy debil, vagy legalábbis nagyon hülye. De nem voltak egy súlycsoportban egyáltalán. Legalábbis agyilag nem. De azok az emberek, ha ennyire nagyra vannak az eszükkel - mert tényleg nagyon okosak, hogy nem vették észre, hogy akivel kötekednek sokkal okosabb náluk?



2016. aug. 4. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem is tudom, az ilyen lekezelő viselkedést eleve butaságnak tartom. Az igazán értelmes emberek megértik a többi embert és már csak azért sincsenek elszállva maguktól mert tudják, hogy mindenkinél van okosabb. Eleve mi az, hogy műveltek és okosak? Milyen témakörökben? Olyan nincs, hogy valaki minden témában művelt és abszolút értelemben véve okos lenne.
2016. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Amiért te veszed magadnak a bátorságot hogy őket minősítsd.


"tényleg úgy viselkedtek vele mint valami deviánssal"

Ugye nem tudod mit jelen a "deviáns" kifejezés?

:-)

2016. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent, de errefelé szokták a hülyékre is használni, és nem figyeltem oda, megfeledkeztem magamról amikor írtam.
2016. aug. 4. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt se tartom jónak, de szerintem ennél is rosszabb, mikor több hülye (de erős) piszkál egy gyenge, de okos embert.
2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Személy szerint én is egy okos embernek tartom magam, lehet egoizmus szaga van, de tapasztalatból építettem fel ezt a képet magamban. Az alapján hogy rengeteg nálam butább emberrel találkozom. Szeretem mások orra alá dörgölni hogy okosabb vagyok náluk, illetve el sem viselem huzamosabb ideig a nálam butábbakat. Lehet visszataszítónak tűnik ez a tulajdonságom, talán az egyik legrosszabb is. Viszont a páromnak tetszik.
2016. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szuper egoista vagyok, mert nem vagyok olyan agyhalott mint a többi retardált ember.

Beszólok nekik milyen hülyék mert még ezt sem veszik észre magukon hogy mennyire agyhalottak.

Én is csesztettem már retardált embert egy haverommal, mert igazából semmi értelme annak hogy az a gyerek él.

Miért? Mert jó szórakozás a nyomorék hülyéket fikázni. Vicces. Élvezem. Bőghetnek most itt kommentben hogy hú de bunkó vagy, stb. Azok is ugyanolyan retardáltak mint a többi. Hi-hi :)

2016. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkó vagy hanem buta - bármit képzelsz is magadról.

Egy igazán okos embernek nincs szüksége arra, hogy a butábbakat csesztetve bizonyítsa másnak ( és főleg önmagának) a saját okosságát.

A humorérzék intelligencia függő (is). Minél intelligensebb valaki annál kevésbé találja viccesnek mások megalázását.

2016. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!