Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogjam vissza magam ha...

Hogyan fogjam vissza magam ha szemezek egy bomba nővel?

Figyelt kérdés

Ma dolgoztam, s ki mentem cigizni egy kültéri részre, akkor láttam meg őt.. ő is cigizett, de olyan álom nő volt.. fekete hosszú egyenes hajjal rövid farmerbe.. és nézett engem, testbeszéddel mintha közölt volna valamit, aztán bementem, ő is pont akkor jött utánnam aztán eltünt. Késöbb párórával ismét kimentem cigizni, majd ő is pont akkor jött 1-2 percre rá, egyedül el volt,néha nézegetett, meg én is őt, az az érdekes hogy az ilyen nők nem szoktak egyedül lenni. s nyomkodta a telefonját, aztán bement, én meg próbáltam nem ránézni.

Az az érdekes hogy lehet ott dolgozott csak másik üzletbe és látta hogy kimegyek, akkor ő is kijött., kicsit "véletlen egybeesés. De a távolságot tartotta, vagyis nem jött oda hozzám, vagy közelembe.. ő a korlátnál volt, én meg ültem.

Majd végül a végén, mikor zárni kellett az üzletet, láttam hogy pont a folyosón jön, akkor is nézett engem, meg én is őt..

Most komolyan, egy ilyen top 9es kategoriás, szép lábakkal testel, a bal kezén mintha gyürü lett volna.. De az ilyen nőről azt feltételezni hogy tuti jól él megvan mindene ami kell, vannak barátai, csávója biztos.. a telefonját is nyomkodta, olyan hülyén hangozna az ha pont egy ilyen vágyna bármire is, vagy keresne bármit is.. Nekem ebből az jön le hogy nem lett volna komolyabb köztünk, csak úgy nézett ki a fejéből. Én meg nem biztos hogy elég lennék egy ilyen nőnek..


Menni fogok még arra a helyre dolgozni, lehet véletlen szerüen újra találkozunk.. Úgy érzem el kéne felejtenem, mert csak hülyit ez a lány. Én most ezért nem fogok beégni hogy odamenjek aztán szépen lekoptasson.

Na meg az ilyen lányoknak sincs jó hirük.. lehet hogy csak egy alkalmi dolgot akar hogy valaki jol.. mert épp szünetel a hapsiával, és szeretné ha valaki jól meg dolgozná... Passz, igazából bármi állhat e mögött.


Nekem tényleg bejött ez a csaj, egy tökéletes álom nő lenne, csak valahogy azt érzem hogy kevés lennék neki.


Mit tegyek ?. Mondjuk 90% esélye hogy a héten még megyek arra 1-2 nap, szóval benne van, ha ő tényleg ott dolgozik hogy megint összefutunk..


2016. aug. 7. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szólítsd le, hívd el egy kávéra. Azután ha még mindig szimpatikus, akkor hajrá!
2016. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De van gyürü az ujján. De azért az ilyen vállpántot, ami a nadrágot felfogja, az leengedve volt a hátsórésze alattig, úgy közlekedett. de más is megnézte rendesen, h milyen nő
2016. aug. 7. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj oda, kérjél tüzet és akkor már ott is maradhatsz dumálni.
2016. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kevésnek érzed magad, ki fog ütközni, hogy ő álomnő, te meg átlagbéla.
2016. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm. Mondjuk holnap nem dolgozok, ráérnék elmenni arra a helyre.. csak nem tudni semmit hogy ő ott lesz e vagy sem, De benne lenne az is hogy látnám megint cigizni, csak akkor kb ott kell várnom egy kis időt. Na meg igy normális ruhába is megközelithetem, tehát nem a melós ruhába ingbe ?.. ha elmondanám neki hogy ki vagyok, biztos eszébe jutna
2016. aug. 7. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem értem a férfiakat, hogy hogy van ennyi merszük. Én biztos beszarnék egy bombapasitól, nem adnám meg neki az esélyt, hogy beégessen. De ha áll a farok, akkor a megalázás is jöhet.
2016. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kockázat nélkül nincs nyerés.. Itt nekem most nem is az az elsődleges célom hogy jól megfektessem... Esélyt adok arra hogy esetleg, talán benne van hogy ezen múlik sokminden.. a jövő alakulása
2016. aug. 7. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
És van ehhez pofád? Te úgy gondolod, megérdemled a bombanőt, ő meg érje be veled?
2016. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mihez ? Nem értem, miért baj az most neked, hogy ismerkedni próbálok?
2016. aug. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!