Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatal tuti/bomba...

A mai fiatal tuti/bomba csajok hogy fognak kinézni 60-70 évesen?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy gyönyörű lányt, mindig belegondolok, hogy vajon öreg korára is ilyen csinos lesz. Persze az arca biztosan fog ráncosodni, de nem tudom elképzelni, hogy bottal/járókerettel meg fejkendőben fognak cammogni. Magamat nem féltem, mert "pasiként" már most is egy mélynövésű csontváz vagyok, szóval el tudom képzelni magamat 50 évesen ha egyáltalán megérem azt a kort, de ha egy hiú, életvidám, atom jó csaj lennék, akkor lehet gyakrabban foglalkoztatna ez a kérdés.

2016. máj. 18. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mint egy 60-70 éves. Csak lehet, hogy már nem kertészkedni fognak vagy sütit sütni az unokáknak, hanem beülnek az fb elé és kirakják oda, hogy tegnap meghalt a tyúk.
2016. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tettem már fel hasonló kérdést, akkor azt próbálták bemesélni hogy teljesen átlagosan ugyanúgy mint egy nem bomba csaj.. mintha szerintük nem lenne semmi káros hatása annak amit csinálnak, csak ezzel akarják magukat nyugtatni meg bemesélni, és akkor te vagy a hülye :d
2016. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan hogy Dohányozz nyugodtam ugyanis a rák téged nem támad meg mert azt meséled be hogy Te más vagy, és akkor mondhatod hogy te is rendesen élni fogsz annyi ideig - ilyen a buta emberek mentalitása
2016. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy néz ki a nagymamája, és kb. úgy fog ő is kinézni. Amúgy meg mi ez, hogy nem tudod elképzelni, hogy bottal fognak cammogni? Mert szerinted a mostani bottal cammogó öregek talán úgy születtek és ők már gyerek koruktól bottal jártak vagy mi? Ők is fiatalok és életerősek voltak egykor, akárcsak te. Csak aztán megöregedtek. Ez vár mindenkire. Kivéve azokra, akik már fiatalon meghalnak.
2016. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk Sharon Stone-ról sem sokan gondolnák, hogy 58 éves.

[link]

És lehet jönni a botox/plasztikai sebész érvekkel, de sztem az ő esetében ez nem mérvadó. Van még néhány vonzó +60-as híresség, csak nem emlékszem a nevükre. Megjegyzem, jónéhány tök átlagos +55,+60-os nőt láttam már életemben, akik úgy néztek ki, hogy még bennem is egyfajta vonzalmat keltettek. Szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy az időskori szépség a hírességek kiváltsága. Én úgy gondolom, hogy az a sok tuti csaj, akinek azért a genetikája is jó, szóval nemcsak a profi sminkeléshez és kifulladásig tartó erőltetett edzéshez ért (tehát ha nem mozogna, hanem örökké zabálna és akkor is jó alakja lenne), az idősebb korára is elég vonzó lesz a maga módján.

2016. máj. 18. 19:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzáfűznék, hogy szerintem most még, azért van ennyi beteg, korán vénülő nő, mert az előző generáció körében közel sem volt olyan hangsúlyos a sport szerepe, mint manapság. Ma mit lát az ember? Hogy a konditermek, fitnesz órák, wellness központok dugig vannak tömve csajokkal. Szerintem a mostani fiatal generáció már jóval egészségesebb, szebb és életerőseb lesz idős korára. De nyugodtan cáfoljon meg, aki más véleményen van!
2016. máj. 18. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ráncos öregasszonyok lesznek, mint bárki más. Max ha még akkor is lesz sok pénzük, kiplasztikáztatják magukat botox-szal meg ilyesmikkel, de az öregedést így sem ússza meg senki. Engem az érdekelne, hogy mire mennek majd ráncosan azok, akik csak a "szépségüket" tudják felmutatni a világnak és azzal vágnak fel mindenkinek máshoz nem értenek abszolút. Kinézetből ugyanis sokáig nem lehet megélni.
2016. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!