Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan javíthatnék a beszélése...

BrekiX kérdése:

Hogyan javíthatnék a beszélésemen?

Figyelt kérdés

Bocsi,hogy ebbe a témába raktam,csak nem találtam jobb helyet neki(valamennyire az egészséghez is kapcsolódik).


14 éves lány vagyok. Már engem is zavar,hogy amikor beszélek,akkor az nehezen érthető,mert egy kicsit hadarok,halkan beszélek.

Kb.7 éves koromig még jól beszéltem,csak tetszett egy fiú,aki dadogott és eltanultam tőle(kár volt).

Hogyan javíthatnék a beszélőkészségemen? Gondoltam hangos olvasásra lassan,érthetően.



2016. aug. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj logopedushoz.
2016. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet, olvass hangosan fel könyveket, tükör előtt is gyakorolhatsz és tölts több időt olyanokkal akikkel nem érzed magad feszélyezve, lehet izgulsz és ez is okozhatja.
2016. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Logopédushoz még nem szeretnék menni,bízom benne,hogy meg tudom oldani a dolgot.

Valószínűleg az izgulás az oka.

2016. aug. 8. 17:10
 4/5 anonim válasza:
100%
Ahogy írták előttem is beszélj hangosan tükör előtt, de az a legjobb ha megkérsz valakit akivel jó a kapcsolatod(pl szüleid, jó barát) aki nem nevet ki de segít abban hogy megmondja miben kell még javítanod.
2016. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg először kiszélni, aztán hirtelen, meglepetésszerűen be!
2016. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!