Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ilyen "széleskörű"...

Csak nekem ilyen "széleskörű" a zenei ízlésem? A mai "pop slágerektől" a dubstep-eken át a klasszikus zenéig szinte mindenből vannak kedvenceim.

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is ilyen vagyok. :D Általában pop dalokat hallgatok, de minden műfajból vannak kedvenceim.
2016. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez rám is jellemző. Azt hallgatom, ami tetszik, műfajtól független. Lehet komolyzene és könnyűzene is. Sőt, gyakran a nyeélv is mindegy, angoltől kezdve az ázsiaiig jöhet minden, ami nekem tetszik. :) 16/l
2016. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kedvenc műfajom, ám a műfajokon belül vannak, amiket/akiket szeretek és amiket/akiket nem.
2016. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj. Nem vagy egyedül ;)
2016. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műfajtól függetlenül hallgatok zenét, egy elvárás van csupán: legyen jó. Újabban pl nagyon megszerettem a görög népzenét, neked is csak ajánlani tudom.
2016. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!