Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akiknek sok követője van facebookon, instán stb?

Figyelt kérdés
Miért jó az, ha sokan követnek? Ők sikeresebbek az életben, mint mások?
2016. aug. 8. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hogy nem kell őket megnyerőbben kérelni egy szopásért
2016. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Jobban el tudják magukat adni. Nem feltétlenül azért van több követőjük, mert "lájkhuszárkodnak" és szívességként kéregetnek, hogy ugyan, kövessék/lájkolják/osszák már meg őket.


Állíthatnak elő valóban jobb és érdekesebb tartalmat (mondjuk Instagramon egy festő, grafikus vagy fotós, stb.), lehet népszerű a személyisége miatt, lehet sok ismerőse a való életben is. Vagy egyszerűen jól használja ki az adott közösségi oldal által nyújtott kereteket (pl. tudtad, hogy Instagramon 11 db hashtag a legjobb az elérések szempontjából, amíg ez a szám a Twitteren csak 3?).

2016. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róluk véleményem mert jelentéktelen kinek hány követője van. Nem lesz tőle se okosabb, se gazdagabb.
2016. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem is viszonylag sok követőm van, persze nem tízezres de semmi jelentősége. Magamról nem is nagyon posztolok inkább a versenyeimről, kutyáimról. Nem leszek tőle népszerűbb a való életben se semmi. :D Rengeteg külföldi oldal követ, meg rendelősök nyilván azért, hogy rendeljek tőlük és reklámozzam őket de nem szoktam ilyenekkel élni :)
2016. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az emberek általában szeretik, ha figyelnek rájuk, és kapnak elismerést. Van, aki a sporteredményeit szereti megosztani, van, aki a főzőtudományát, és van, aki csak szimplán magáról posztol képeket, és annak örül, hogy mások szépnek tartják. Ennyi igazából. Azon kívül, hogy jól érzik magukat tőle, más hasznuk nem származik belőle, dehát nekik ez éppen elég.
2016. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiii ***** válasza:
semmi.
2016. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lelkesítenek, példaképeim.
2016. aug. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyrészt szánalmas, üres kirakatemberek.
2016. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem ettől se jobb se rosszabb nem lesz, úgyhogy nem gonodolok róla semmit. Nincs időm olyanokon gondolkozni, ami nem javítja közvetlenül az én életemet.
2016. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!