Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szép lánynak nagyon kevés...

Egy szép lánynak nagyon kevés ismerőse van facebookon?

Figyelt kérdés

Gondolom nem facebook mániás, de ugyanakkor ahhoz képest sok képet rak ki magáról. Csak 100 ismerőse van, és a képeit is kevesen lájkolják (10-20 lájk, csak ismerősök lájkolhatják). Tudom ez kicsit hülyén hangzik, hogy így rákérdezek, de ez a mai világban számomra valahogy elképzelhetetlen (megjegyzem, én sem igazán posztolok facebookon semmit).

Ennyire távolságtartó lenne, vagy valahogy manipulált a facebook profilja a külvilág felé vagy nem tudom?


2016. aug. 8. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha kirívó képei is vannak fent (pl. mélyebben dekoltált top), ennek ellenére kevés ismerőse van, az általában kamuprofil.
2016. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2016. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem kamuprofil, egy koliban lakunk.
2016. aug. 8. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kevés ismerősöm van ( sok ismerősnek jelölés), de csak azokat igazolom vissza akikkel szoktam beszélni, tartjuk a kapcsolatot.
2016. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagyok, és csak kb 50 ismerősöm van, már évek óta.Miért? Nos, mert feleslegesnek tartom olyanokat ismerősnek jelölni, akiet ugyan ismerek, de nem tartjuk évek óta a kapcsolatot, vagy nem is akarjuk.Nekem elég az a pár közelebbi ismerős.Amúgy sem a fészen élem az életem.Nekem csak azért van, mert ott is lehet érdekes cikkeket olvasni, kapcsolatot tartani a fontosabb ismerősökkel.Ez hogy van valakinek több száz ismerőse, de az utcán fel sem ismerné őket, ez nagyon felszínes dolog.
2016. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!