Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet egy ilyen ember...

Mi lehet egy ilyen ember számára a legrosszabb büntetés?

Figyelt kérdés

Először is nagyon felidegesítettem magam rajta, ezért szeretném kiírni magamból, mádodszor is, szeretném hogy ez az "ember" megtudja, hogy milyen érzés amiket ő művel..


Tegnap találkoztam egy sráccal, akit netről ismertem meg, valamint elhívtam egy barátomat is, aki amúgy nagyon ritkán megy valahova, mivel nincs sok barátja és mert volt egy balesete, lebénult és ezért kerekesszékbe került.

A srác egyfolytában a barátomra tett megjegyzéseket, hogy nem kéne ilyenekkel barátkoznom. Azzal viccelődött, hogy a barátom csak megjátsza magát, biztos semmi baja, csak sajnáltatni akarja magát.

Nem akarom részletezni, max csak privátban, akiket érdekel, de legyen ennyi egyelőre.


Annyit még hozzáfűznék, hogy nagyon rosszul esett a barátomnak (jogosan) és szeretném, ha ugyanúgy visszakapná őket. Utálom az igazságtalanságot..


2016. aug. 9. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Kuld el a jo k**** anyjaba. Mast nemigen tehetsz. Bosszut felesleges forralni. Ne sullyedj le odaaig emiatt a fereg miatt.
2016. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég büntetés neki, hogy ennyire empátia és szellemi képességek hiányában van.
2016. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember szinte teljesen érzéketlen. Fizikai bántáson kivűl máshogy nemtudod megsérteni mert lepörög rólla.(ne verd meg..nem azért mondtam)

Valami kiölte belőle az empátiát..sajnos vannak ilyen emberek. Kár ezen rágódni mert neki valszeg az eszébe sem jutott míg te meg a szegény barátod ezen rágodik.

2016. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehezen hiszem el hogy direktbe megengedte magának ezt a stílust, ha elvileg ismerkedtek és köztudott, hogy ilyenkor még mindenki meg akarja nyerni a másikat, főleg ha a barátodról van szó akivel jöttél és nem egy idegenről.


Még egy gyökérben is van annyi ész, hogy inkább hallgat vagy maximum feszeng, mert nem tudja kezelni a helyzetet.


Én arra gondolnék, hogy így akar lerázni, mert nyilvánvaló, hogy a legtöbb embernél ezzel elvágná magát, még az is, hogy ha pl. egy barátnőmet cikizné a kinézete miatt, nem hogy ennyire görény módon nyilvánuljon meg.

Felejts el és próbálj örülni neki, hogy kiderült időben milyen "jó fej" gyerek.


Még az is lehet, hogy hogy neki meg valami mentális betegsége van aspergeres, szociopata stb., csak még nem tud róla, ők pl. nem igazán képesek az empátiára.

2016. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát többször találkozzatok így hármasban, akkor meg fog változni és meg fogja bánni, hogy így viselkedett.
2016. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!