Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mosolygott rám a lány...

Miért mosolygott rám a lány szerintetek?

Figyelt kérdés

Most nemrég az utcán ahogy mentem,még világos volt és egy 25-26 éves körüli csj jött velem szembe és egy rövid ideig rámnézett és láthatóan rám is mosolygott és ment tovább.


Gondoltam magamban,hogy "ez most mit mosolygott?",hátranéztem utána és nem találkozott ott sem semmi ismerősével ,hanem ment tovább egyedűl,úgyhogy 100% ,rám mosolygott,jól láttam.


Mi oka ennek?

Nem szoktak rám mosolyogni,ezért volt fura meg semmi különös nem volt az öltözékemmel sem,nem volt rajtam semmi érdekes.

Meg amúgyis én ugyan férfi vagyok de 33 éves.


Lehet beteges volt?

Vagy miért nevethetett?



2016. aug. 9. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
* csaj
2016. aug. 9. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Jókedve volt, és át akarta neked adni.

https://www.youtube.com/watch?v=d1CNwwNUmbc

2016. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért, hmm... lássuk csak...

most már a férfiak is elkezdik értetlennek tettetni magukat?!

2016. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekik nem kell oly nagyon tettetni 3-as
2016. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszébe jutott valami vicces, velem is megesik..


Az, hogy éppen rád nézett, és nem találkozott senkivel az a több ezer tényező közül csak kettő. Ki tudja min gondolkodott, mi történt vele előtte ennek annyi faktora van csak téged elvakított az, hogy éppen rád mosolygott?

2016. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugh...


Már 13 éves koromban is csak forgattam a szemem pár barátnőm hasonló feltevéseire. "Megvakarta a bal fülcimpáját, ez az jelenti, hogy ő is két babát akar, egy fiút meg egy lányt?!?!?!"


Egyes emberek önbizalmától meg csak ámulok. Hogy pont téged akar, rád mosolyog. Komolyan már.

2016. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Hogy pont téged akar, rád mosolyog." 6-os ezt nem mondta a kérdező. Ő csak álmélkodik, hogy miért? miért?
2016. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy álmélkodik a mosolygáson. Ha csávó mosolygott volna rá, nem érdekelné. Itt az a lényeg, amit minden ilyen kérdés kiírója hallani akar: kíván, akar, te vagy mindene. Szánalmas egyébként.
2016. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugat-Európában ez olyan tök alap dolog, hogy az emberek egymásra mosolyognak. Kár, hogy nálunk nincs meg ez a kultusz.
2016. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!