Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány amikor meg lat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány amikor meg lat engem el kezd mosolyogni es engem néz volt olyan hogy a buszon egymással szembe altunk es nagyon mosolygott de csal akkor mosolyog amikor meg lát engem nem ismerem őt es ő sem enem szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj oda irodalomórákon és tanulj meg fogalmazni
2016. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is...tanulj meg fogalmazni ne hagyd le a pontokat/vesszoket...mert igy eleg erthetetlen mit akartal irni...



Amugy meg 2dolog lehet amiert mikor radnez es mosolyog...

Vagy bejosz neki vagy olyan csunya vagy hogy nevetni akar rajtad mikor meglat...de gondolom az elobbi...hany eves vagy?

2016. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amugy elozo kommentelo...

Nem tudom jartal e iskolaba de fogalmazni nyelvtanon tanulnak a diakok 😘

2016. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!