Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan használjam ki a fiatalk...

Hogyan használjam ki a fiatalkort?

Figyelt kérdés
Habár úgy gondolom, elég jól ismerem magam, eléggé a konfortzónámon belül mozgok, és nem mondom, hogy zavar, mert a napjaim angolozással töltöm, csak szeretnék valami izgalmasat is csinálni amíg kiskorú vagyok, nem csak tanulni, és várni arra, hogy felnőjek. Jártam egy időben modern tanulni, és magát a műfajt szerettem, de az órákat nem igazán. Szeretném magam jobban megismerni, meg kicsit kilépni a konfortzónámból, annak ellenére, hogy utazási,tanfolyamlehetőségeim nem nagyon vannak.

2016. aug. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sport, túraegyesületek, önismereti körök, vallási csoportok, szórakozóhelyek, önkénteskedés, diákmunka (nem a tescora gondolok), esetleg megpróbálni üzletet csinálni valamiből, amihez értesz. Egyelőre ennyi jut eszembe. De szerintem a sport a legjobb, van egy-két olcsó, de különleges dolog, amit csinálhatsz, pl. falmászás, íjászat, túrák, táncórák, evezés... Ha sikerül valahol kifognod egy jó csapatot biztos lesznek emberek, akikkal izgalmas dolgokat tudsz csinálni.
2016. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Tudom még ajánlani a sportlövészetet.


Sport az is(még akkor is ha pár ember nem számítja annak, világbajnokságok vannak belőle!), nem izzadsz bele, egy ember aki szereti a fegyvert rossz nem lehet(:D), és nyugodt környezetben lehetsz sok emberrel.

2016. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én is lövész voltam egyébként :D
2016. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!