Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányként használjam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányként használjam ki az adandó alkalmat vagy várjak az igazira aki úgy fog szeretni ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

Kapcsolatra nem kellek senkinek, de szexre most is 3 emberke akarna. Használjam ki a lehetőséget? Hisz kitudja ha most nem szexelek mikor fogok legközelebb.... vélemények?

Mielőtt megkérdeznézek hogy mennyire vagyok kövér mint Tóth Vera volt mielőtt lefogyott.


2016. aug. 7. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem használd ki a lehetőséget.
2016. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Jajj te. :(

Nehogy kihasználd az adandó alkalmat. Nem vagy te kevesebb vagy értéktelenebb másoknál. Ahogy szexre van jelentkező, úgy lesz kapcsolatra is.

2016. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2 sajna arra nincs :(
2016. aug. 7. 14:39
 4/17 anonim ***** válasza:

Majd lesz. Ne butáskodj már.

Hány éves vagy? Rengeteg normális férfi van a világon és van közöttük bizony olyan, aki szereti ezt a testalkatot.

Akinek csak szexre kellesz, attól soha nem fogod megkapni azt, amire valójában szükséged lenne.

2016. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Akkor majd lesz,de tegyél az alakodért.

Saját magad miatt:)

2016. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
22 vagyok sajnos eddig se volt párkapcsolatom életem első nagy szerelmének is csak szexre kellettem
2016. aug. 7. 14:44
 7/17 anonim ***** válasza:

Hol szoktál ismerkedni?

Akkor jól értem, hogy nem első alkalom lenne?

Tetszenek neked ezek a srácok?

2016. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem teszel te is azért, hogy lefogyj? Nem csak azért, hogy másoknak bejöjj hanem azért is, hogy ne legyen később egészségügyi problémád miatta.


Egyébként nyugodtan kihasználhatod a lehetőséget, ha vágysz rá.

2016. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sehol ismerkedni élőbe ha ugy hozza a sors szívesen baratkozom de én nem keresem direkt a pasik társaaágát ismerkedés céljából.

Az első pasit akit nagyon szerettem az iskolámba ismertem meg.

Ezt a három pasit ismerem látasból amióta élek fészen írtak, hogy benne lennének szexbe.

2016. aug. 7. 14:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyik tetszik de félek belészeretnék.
2016. aug. 7. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!