Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz le a pasi a földre,...

Miért néz le a pasi a földre, ha tudja, hogy elfogok menni mellette?

Figyelt kérdés

Nem elnéz, hanem marad az irányomban a feje, nem fordítja el, csak lenéz. Mással nem csinálja ezt. Pedig különösebben nem foglalkozik velem, nem úgy veszem észre. Meg kicsit szégyenlősnek látom.

Nem merek lépni, mivel nem tudom, hogyan vélekedik rólam. Ha beszélek hozzá, ami ritkán van, mert szinte idegenek vagyunk egymásnak, na szóval akkor sem néz a szemembe, de nem is fintorog rám. Hogy van ez?


2016. aug. 11. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg a föld érdekesebb mint te.
2016. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem akarja hogy lecumizd azonnal vagy szét tedd a lábad. vagy fél ha hozzá szólnál lelki terrornak venné annyit csalódott az elküldős nőszemélyekben, hogy ha hozzá szolnál kitágulna a szeme elkezdene lihegni és elrohanna orditva hogy Neee menj innen Hagyj békéén, és lehet napokig összekuporogva ülne a szoba sarkába a földön remegve kisirt szemekkel
2016. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség van, gondolom már legalább részben ismeritek egymást. Próbáld megfigyelni ha más nővel beszél a szemébe néz e, ha nekik sem tud lehet szégyenlős. Ha mással nincs ilyen gond, akkor is meglehet, hogy tetszel neki, de akkor adott volna valamilyen más jelet valószínűleg, úgyhogy az is elképzelhető hogy inkább megpróbál kerülni. Ezeket csak te tudod megtapasztalni élőben és próbáld levonni a következtetéseket :)
2016. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elsőre az jött le, hogy tetszel neki, csak nem tudja hogyan közelítsen hozzád! Félénk valószínűleg, tehát Neked kellene valahogyan felbátorítanod... Tudod mit gondol? Ezt: "hát hogy ez a lány milyen szép, nekem soha nem lesz ilyen barátnőm vagy valami, mert tuti lerázna egy perc alatt, nálam Ő biztos jobbat akar magának, én hozzá képest egy rakás mittudomén mi vagyok..." Ez lehet szeretniem... :-)
2016. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. nagyon kattant vagy, de bírlak, nevettem az írásodon. 😃😃😃 3as és 4-es, köszi a válaszotokat, aranyosak vagytok, tényleg ritka, hogy normális válaszokat kapok 😃😃😃

A srác csúnyán sose néz, de azt levettem, hogy félénkebb 😃

Tudom, hogy durván nem küldene el, de mégis tartok attól, hogy lebőgök, hogy mit csorgatom a nyálam...

Nem akarok ítélkezni, de sztem nincs baratnője, olyan fura pasi, de a számomra nagyon különleges

2016. aug. 11. 19:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kerül el, mert nem fordul el, és akkor sem, mikor tudja, hogy elmegyek majd mellette, csak szimplan lepillant.
2016. aug. 11. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor legyél Te a barinője... :-D Egy fura pasi csak addig fura, ameddig egyedül van, így van ez velünk pasikkal... :-)
2016. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Komolyan itt tart az emberiség, hogy ezt ne tudja levenni valaki viselkedéséből, hogy félénk visszahúzódó kisnyuszi a kérdés alanya?


Kisnyuszi az alany, fél közeledni, nehogy megbántsák a kis lelkét, ne nevesd ki stb. Egyszerűen fél a reakciódtól, mert vajon mi lesz, ha szemezni kezdtek.

Önbizalomhiányos, ennyi.

2016. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as, más apróság is van a dologban, ezért nem egyértelmű ez nekem, s kisregényt nem szeretnék nektek írni, mert sokan úgysem olvasnák el
2016. aug. 11. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is sokszor félre pillantok akaratlanul, ha valaki a munkahelyemen jön velem szembe. Általában nem akarok velük leállni beszélgetni, ide-oda sietek éppen...

Ha kíváncsi vagy hogy vélekedik rólad próbálj meg beszélgetni vele ebédszünetben vagy olyankor amikor nyugi van. Ne abból szűrj le konklúziót hogy munka közben hova tekinget.

2016. aug. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!