Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, van aki örülne, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki örülne, ha a kapcsolatban a pasi hízna mellette?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura kérdés, de tényleg kíváncsi vagyok!

17/F


2015. szept. 16. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de fordított esetben engem nem zavarna:)
2015. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem örülnék.
2015. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem egy kicsit. Ha par kilo felszalad az nem veszes de 4+ mar zavarna.

18/L

2015. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Nekem mostani barátom 16 éves, majdnem 80 kilo. Nem kövér, izmos. Cigizik is. Engem egyáltalán nem zavarna, ha mondjuk letenné a cigit, és felszedne pár kg-ot.

De ha arról van szó, hogy egy pasi csak addig tartja a testét formában, amíg meg nem szerzi a lányt, aztán elhanyagolja magát és ebből adódóan hízik, az kellemetlen lenne.

2015. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha úgy hízna,hogy már kifejezetten hájas lenne nagyon nem örülnék. Ha viszont csak kicsi felesleget szedne fel,ami alig látszik végülis nincs baj. De egy kicsit rontana az önbecsülésemen,hogy ahelyett hogy figyelne hogyan néz ki-ugyebár miattam-inkább elhízik:D
2015. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem dobnám miatta, egy kevés nem is lenne baj, de nem örülnék, ha hájpacni lenne belőle azért:D 18l
2015. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj,amúgy is a husisabbak tetszenek. :) 15/L
2015. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!