Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyam megint bepialt Help!...

Anyam megint bepialt Help! Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

baratnoimmel voltam kint kicsit a varosban 15 eves vagyok es amikor hazajottem anyam megint hot pias volt kidolve a kanapen nemtom hany borosuveggel... es az ocsem meg a jarokaban uvolt a masik meg 4 eves elvolt maganak de uristen!!! es ez mar nem az elso alkalom nem egyszer nekem kellett ocsemert az ovodaba menni es ez igy megy mar vagy egy eve

miota neveloapank elhagyta anyamat es anyam cask feszt pial vagy kimarad mert idegen pasikkal van... (tudom mert egyszer kilestem hova ment)

mit csinaljak vele hogy verge eszhez terjen ? :(( nem tudok senkihez se fordulni


2016. aug. 11. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyszülők, apukád?
2016. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

apam elhagyott nem tudunk rola semmit...

nagyszulem meghaltak

2016. aug. 11. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én anyám is ilyen, és sajnálattal kell mondjam, hogy erre nincs megoldás. Elvonókúrára is csak a saját beleegyezésével lehet bevinni. Sajnálom. :/
2016. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen rokon, esetleg apukád részéről? Jóbarátok, ismerősök?
2016. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs bizalmi ember a környezetetekben, próbálj meg beszélni vele erről. Keresshatsz anonim alkoholista klubbot neki. Esetleg ezt a kérdést is megmutathatod neki. Hátha kívülről látja magát. A kicsinél, amennyire lehet próbálj meg segíteni, de ezt az időt ne arra használja, hogy leissza magát.

Mindjárt itt a suli. Ha anyukád nem változik, akkor keresd fel az iskola pszichológust. Elmondod mi a helyzet, jobb tanácsokat ad, mint mi.

2016. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!