Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám néha néha iszik egy...

Mentos kérdése:

Apám néha néha iszik egy pohár sört és úgy jön haza, kutya baja nincs vagy nem is iszik és muterom minden napő arra jön haza hogy megint ivott faterom de minden nap mit tegyek?

Figyelt kérdés
Muterom mellesleg szerintem idegbeteg lett már egy ideje nagyon agresszív most is seprenyővel ütöttem fateromat aki persze nem üt vissza sose, mit tegyek ? már azon is gondolkodtam hogy pofánverem az anyámat mert ku*vára elegem van belőle 17 év után...

2014. aug. 25. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez a baja anyádnak (hogy apád megiszik egy-egy sört munka után)?
2014. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy pohár sört elvileg meg sem lehet érezni. Ez itt egy ellentmondás.

A másik ellentmondás: Most akkor végül is ki az agresszív, mikor Te az apádat ütöd serpenyővel, aki ráadásul nem is csinált semmit? Hát ne haragudj, de ez egy kicsit komikus. :-) Vagy anyád ütötte, csak odatévedt egy t betű?

Mert akkor úgy már világosabb. Így megértem, ha iszik.

2014. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyél haza egy szatyor sört, üljetek neki atyáddal, és ha jön anyád, kínáljátok meg őt is.
2014. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, van oka, amiért apukád elkezd szép lassan inni?

Mondjuk egykét feleségen nem is csodálkozok, hogy alkoholistává válik mellette a férje, és akkor meg jönnek sipákolni a feleségek a családi kapcsolatokba, hogy az a disznyó részeg férjem, mit csináljak vele? Hagyd el, írja a többi hasonszőrű...........

2014. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!