Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen vonzóak sok ember...

Miért ilyen vonzóak sok ember számára a sablonos, nyálas, unalmas, agyonismételt idézetek?

Figyelt kérdés

Egy csomó helyen ezt látom, van olyan idézet is, amit már vagy negyedszer látok.

Miért ilyen népszerűek és közkedveltek ezek? 99%-uk nem más, mint unalmas, egyszerű és nyálas "életbölcsesség", amit már 3. vagy 4. alkalommal nagyon fárasztó és visszataszító olvasni. Az "igazi nő" meg "igazi férfi" legalja idézetekről nem is beszélve.


És rengeteg embernél látok ilyet, olyanoknál is, akiről ezt nem gondolnám. Miért van ez?

Én például egyetlen idézetet sem raktam ki eddig soha sehova, mert szerintem semmi értelmük sincs.


Vagy én hiszem rosszul?


Nektek mi a véleményetek erről a témáról/jelenségről? Hogy viszonyultok ezekhez?



2016. aug. 12. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:
A "legjobbak" azok a képek, melyeknél az unalmas és nyálas életbölcsességhez teljesen oda nem illő paint-es vagy google-s képet raknak.
2016. aug. 12. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs eredeti ötletük, kreativitásuk, így a már más által megfogalmazott közhelyeket szeretik használni és kirakosgatni
2016. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
"A háború lényege nem az, hogy meghalj a hazádért, hanem, hogy az a másik rohadt disznó haljon meg az ő hazájáért."
2016. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az idézeteket a posztolók képesek felfogni a pici agyukkal. Közben úgy érzik, hogy valami bölcset osztottak meg és okosok.
2016. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!