Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt mondom egy nekem...

Ha azt mondom egy nekem unszimpatikus illetőnek az egyetemen, hogy "A k.. Anyád! ", visszaüt? Az illető történetesen egy nyálas, nagyképű, másokkal viccelődni próbáló, idegesítő ember.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum ő üthet vissza. Mindenhol vannak ilyen pattanások, csak ki kell nyomni:)
2014. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
ebből is látszik, hogy attól, hogy valaki egyetemre jár még lehet egy unintelligens bunkó...és ugye nem kell mondanom, hogy kiről beszélek...
2014. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is szoktam rondán beszélni, de SOHA nem veszem a számra mások Édesanyját, mert az nagy bunkóságra vall.

Visszaüt? Visszaüthet, ha van benne annyi, hogy az Anyját védje, akkor is, ha az általad említett szidalmazás sajnálatos módon elég elterjedt.

2014. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zárjuk be az ilyen egyetemet, ahol ilyen hallgató lehet...
2015. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Plusz a kérdező miatt is.

Azért a dekannak vagy a rektornak nem szólnék be a helyedben.

2020. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!