Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj van velem?...

Szerintetek baj van velem? Hogyan tudnám ezt másképp orvosolni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akit évek óta szeretek, de ő 1 éve más csajjal van. Akárhányszor meglátom őket együtt a boldogság szintem a földön van, viszon, ha akkor veszek magamnak jó áron egy szép magassarkút, vagy valamit, akkor csillapodik a fájdalom és boldog vagyok... 23L
2016. aug. 18. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Sztem a vasarlastol minden no boldogabb lesz. Foleg ha nem is az o penzebol van :D
2016. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát..mindenki mást csinált ha szomorú hogy felviduljon. Van aki bánatában eszik, sportol, vásárol. Valamit amit szeret, felvidítja. Te pl szeretsz vásárolni/szereted a magassarkúkat és ezért ez felvidít. Szóval nem, baj nincs veled. Ha nem szeretnél ennyi pénzt költeni inkább keress valami mást amit szeretsz/eltereli a gondolataidat. Hallgass zenét/nézz sorozatot/menj úszni/futni. Fogalmam sincs mit szeretsz de keress valamit ami olcsóbb de hatásos.
2016. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy barátnőidnek mondd el mindig ha zavar, hidd el jobb lesz picit ha kiadod magadból
2016. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
El szoktam mondani, de az a baj, hogy minél többet gondolkozok a dolgokon, annál rosszabb, ha zenét hallgatok, filmet nézek, akkor ugyanúgy kattog rajta az agyam...
2016. aug. 18. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem az internetes felhasználók döntik el, hogy van-e baj veled.

Azt csak Te, saját magad tudod meghatározni, illetve valamennyire a közeli rokonaid.

Éld bele magad a zenébe, az segíthet.

2016. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedned kéne valaki mással, nem mindig erre az egy srácra gondolni. Hiszen kapcsolatban van, és bár az véget érhet, de az még messze nem garancia arra, hogy pont veled fog összejönni. Ne büntesd magad ezzel! Én is évekig epekedtem az exem után, amikor egyedül volta,m mindig rá gondoltam, de amikor elkezdtem ismerkedni, akkor úgy kiment a fejemből, mint a sicc. De a magassarkúk sem rosszak :)
2016. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálok ismerkedni, de nem fog meg senki, akinél a külső rendben lenne, az belül üres, szóval...
2016. aug. 18. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy jólelkű emberrel az ismerkedést.
2016. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress egy másik srácot, mert a dolog esélytelennek tűnik. Hány magassarkút vettél már??? :D
2016. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, erre magamtól is rájöttem, de mindegy. Nem tudom, nem számoltam pontosan, de olyan 7-8 párat mindenképp
2016. aug. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!