Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ha mindig mindent...

Mit tehetnék ha mindig mindent feladok, hogy változzak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy minden szinte gyakorlás kérdése,de hiába tudom,mégis amikor nem megy valami akkor feladom.

Régebben jártam táncolni,de abbahagytam,mert mindenki másnak jobban ment.Elkezdtem gitározni tanulni,de abbahagytam az első nehézségeknél.

Rajzolni is rajzoltam néha,de azt is abbahagytam,mert elképzelek valamit amit leszeretnék rajzolni,de mikor látom hogy elrontottam és utána sem tudom jól megcsinálni,úgy gondolom hogy nem megy ez,sose fog sikerülni és feladom mint minden mást is.



2016. aug. 19. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Ne kezdj bele és akkor nem is tudsz belebukni. Nálam beválik.
2016. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1, Olvass olyan könyveket, amik ezt a helyzetet elmagyarázzák neked, hogy mivel jár (+/- hatása a helyzetnek). Tuti rájössz, hogy egy csomó dologból kimaradsz így;

2, Keress, találj olyan embert a környezetedben, akire felnézhetsz, számíthatsz és inspirációt kapsz, hogy változz!

2016. aug. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az a baj, hogy addig, amíg meg nem tapasztalod, hogy ha egyszer valamiben kitartó vagy, akkor a kezdeti nehézségek eltűnnek és egyre jobb leszel benne, addig nem fogod megtapasztalni, hogy miért is kellene kitartónak lenni! SEnki nem születik mesternek semmiben, mindenki gyakorlással tanul meg dolgokat. Még a járás sem megy elsőre, azt is meg kell tanulni! És azt sem adtad fel gyerekkorodban! Tehát, képes vagy megtanulni dolgokat!

Ami még segíthet, az a motiváció. Tudatosítsd magadban, hogy miért szeretnél egy adott dolgot megtanulni. Talán nem volt eléggé vonzó a cél, vagy nem is volt cél. Ha találsz olyan területet, ami valóban vonz, akkor azt szívesen fogod csinálni akkor is, ha még nem megy jól.

Képzeld el, milyen lesz, ha már ügyesebb leszel benne.

És ne add fel! CSak így, egyszerűen.

2016. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!