Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lepodnek meg azon az...

Miert lepodnek meg azon az emberek hogy nem akarok magyarorszagra koltozni soha?

Figyelt kérdés

mar egy ideje angliaban elek kiskoromtol nagy vagym volt hogy angliaban eljek mindigis tetszett az orszag es amikor beszelgetek emberekkel vagy "baratokkal" mindig kerdezik mikor akarok hazakoltozni es amikor elmonodm nekik mindig hogy soha meg en itt szeretnek megoregedni es csaladot alapitani

akkor mindig meglepodnek hat hogy de miert meg nem rossz-e e hogy senkivel nem beszelsz magyarul

en nem ertem ezt miert lenne rossz? angolul ugyanugy beszelek mint magyarul is szoval nem zavar semmiben sem meg hogy ok nem magyarok meg nem e szeretnek magyarok kozt elni?"!?! (hat amugy nem mert sztem az angolok ekdvesebbek) es akkor csodalkoznak hogy sose mennek haza

miert ilyenek?


2016. aug. 19. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi az ekezetek miatt a laptopomon nincsenek ekezetes betuk remelem igy is ertheto
2016. aug. 19. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
mert idióták. Ezért tart itt az ország ahol, mert idiótákkal van tele.
2016. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért fontos neked, hogy miért lepődnek meg? Nem vagy benne biztos, hogy jól döntöttél? Arra gondolsz, hátha van valami, amit ők tudnak, te meg nem gondoltál rá, mielőtt meghoztad a döntést, és esetleg rosszul döntöttél? Vagy miért érdekes ez, ha már úgyis eldöntötted?
2016. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én többször is voltam több országban is hónapokat. Hiányzott a családom, a barátaim, a magyar ételek, a hazai hangulat, a Balaton, a helyek, ahol felnőttem..stb.. Nos emiatt lepődöm meg mindig, ha egy kinn élővel beszélek és ő azt mondja nem akar hazajönni. Nem tudom, hogy lehet, hogy másoknak ez nem hiányzik. De nyilván van ilyen és nincs is ezzel baj. Azzal már jóval nagyobb problémám van, mikor lenéznek vagy engem szólnak meg, amiért viszont én sosem maradok kinn meg hazajárok vagy mert kimerem jelenteni, hogy szeretem a hazám. Különbözőek vagyunk. Ennyi.
2016. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as neeem semi ilyesmi nem is igazan fontosa kerdes cask kivancsiva tett hogy miert furcsalljak ok ezt.


4-es hat hogy is mondjam nekem a barataim akik kozel allnak hozzam szinten mas orszagokban laknak (legalabb olcsobban kijovunk amikor egymast latogatjuk mert mindegyikunknek van kulon lakasa es lehet ott aludni :D )


a csaladom hianyzik (anyambol apambol nagynenembol nagybatyjambol ket unokaocsembol all a noverem meg munchenben lakik) de oket meglatogatom 2 3 havonta vagy ok engem es akkor gyakrabban

a helyek meg haat nem is tudom nem nagyon hianyoznak inkabb cask szemelyek :)

de nekem a szuk csaladomon kivul nincs is semi igazan ami magyarorszaghoz kotne

2016. aug. 19. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te meg azon fogsz meglepődni, hogy még ha ingyen is felajánlanák, hogy Angliába költözzek, akkor sem fogadnám el:)
2016. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nekem a szuk csaladomon kivul nincs is semi igazan ami magyarorszaghoz kotne"


Akkor itt van a kutya elásva: másokat millió dolog ideköt, nem csak a szűk családjuk.

2016. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 21 éve élek Amerikában. Nem gond a primitív amerikai angol,de


1.Nincs a világon olyan szép,gazdag,színes nyelv,mint a magyar.


2.Minden nyelv egy adott nemzet gondolkozásmódjának,ligikájának,jellemző érzéseinek természetes következménye. Egyik nemzet sem gondolkozik,érez úgy,mint a magyar.


3.Én szeretek vitázni(nem vitatkozni),de az amerikaiakkal ez lehetetlen. Ha valamit másként gondolsz,mint ők,témát váltanak.


4.Mi magyarok félszavakból is értjük egymást,mert hasonló a logikánk.Egy magyarral 24 órán át jól esik beszélgetni.


A fentiek miatt kerestem és találtam magyar közösséget. Nekem fontosak és nekik én fontos vagyok. Én sem nagyon vágyom haza.

2023. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!