Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy készültetek valahová (mondjuk koncertre) de végül mégsem mentetek el?

Figyelt kérdés
Miért döntöttek így? Én ma akartam menni 2 napos rock fesztiválra de úgy döntöttem, hogy inkább mégse.
2016. aug. 19. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Buliba.

Egyszerűen nem volt kedvem.

Régen volt, hogy elmentem akkor is, de inkább csak a kínlódás ment.

Akkor nem mentem el, nem bántam meg.

Jót filmeztem inkább.

Mostanában meg már nem nagyon járok.

2016. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyakran járok így. Általában az az oka, hogy egyedül nincs kedvem menni, az ismerőseimet pedig nem lehet a számítógép elől elrángatni sehova. Már mindenki kocka, játék- és fészbuk függő.
2016. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is mondtam már le programot mert egyedül kellet volna mennem.
2016. aug. 19. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En a szigetre akartam iden par baratommal.. Eleg nagy dilemma volt mert nem lett volna olcso odautazni, enni, inni stb még úgy se, hogy egy napra mentunk volna csak. Kb alsó hangon 30 ezerre szamoltuk..

Ennyi meg sok lett volna most úgy, hogy telefont is vettem iden nyaron.

Amire a nyári keresetem el is ment, aztan ugy dontottunk, hogy inkabb megse megyunk el.

Masreszt anyuektol ennyi penzt mar nem akartam kerni csak egy nap miatt.

Kicsit banom, mert biztos jo lett volna, de majd legkozelebb :)

(Ekezetekert bocsi)

2016. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy velem állandóan így van.

Ilyen pillanat ember vagyok(vagy hogy mondjam) ha valamihez van kedvem, akkor abban a pillanatban van kedvem hozzá, és ha nem tudom megvalósítani aznap akkor simán lehet, hogy holnap már nincs kedvem hozzá. Ezért is nehéz távoli és fix időpontokra terveznem

2016. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is szokott lenni így,csak sajnos én a tanulással vagyok így:( Elhatározom,hogy felkészülök valamiből,de aztán nincs hozzá kedvem:)
2016. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!