Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért? Egy haverom megkérdezte...

Miért? Egy haverom megkérdezte, hogy csatlakozhat-e hozzám egy pénteki koncertre. Mondtam, hogy persze. De a csajok előtt úgy állítja be a dolgot, hogy én vettem rá, hogy jöjjön meg nincs is kedve. Nem akarok p ina lenni, hogy számon kérjem.

Figyelt kérdés
Előttem mondta a csajoknak.. Néztem egyet... Szarul esett nagyon
2014. márc. 18. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Max. pár nap és leszállnak rólad. Vagy ha nem... Akkor nem a témával hanem veled van a baj. Nem kedvelnek...
2014. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen érted a kérdést.. Értelmezd! A haverom hazudott... hogy én kértem, hogy velem jöjjön.. pedig ő kérte, hogy hadd jöjjön
2014. márc. 18. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
A haverod csak fel akart vágni a csajok előtt, hogy ő milyen népszerű, lám te sem akarsz nélküle bulizni menni. Nem ellened szólt ez a kis trilla, hanem a saját pancserségét leplezte a kis trollface :)
2014. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig én számonkérném és ráadásul nem mennék el a koncentre, akkor esne igazán pofára, vagy mással mennék.
2014. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem már megvan, kikkel megyek.. be is terveztük, hát megkérdeztem a többieket, hogy jöhet-e a srác, ők is beleegyeztek.


Nem tudom, érdemes-e számon kérni... viszont tényleg kur vára sza rul esett. Nem szégyellt a szemem előtt hazudni??? Sosem értettem miért jó felvágni mások előtt... én azt hiszem, nekem a barátom, viszont az a pár lány.. hát nem hiszem, hogy nőtt volna a szemükben emiatt, vagy igen?

2014. márc. 18. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Márpedig én számonkérném, méghozzá ugyanazok a csajok előtt, akiknek ő hazudott előtted.
2014. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem szeretek rosszban lenni senkivel. Amúgy nem rég békültünk ki egy hasonló dolog miatt volt mosoly szünet. De akkor is engem viselt meg jobban a dolog. Most vesszek megint össze vele?
2014. márc. 18. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Mondd meg, hogy így nem akarod hogy menjen. Úgysem akart menni :).
2014. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért? Számodra ő egy jó haver, aki a hátad mögött hazudozik és nagyzol, téged kényelmetlen helyzetbe hoz? Én biztosan nem lennék ilyen nyuszi, pedig nem szeretek én sem veszekedni, de amikor ilyen nagy szemétség ér, azt nem hagyom szó nélkül.
2014. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van. Tudjátok múltkor majdnem ugyanez volt. Akkor megkérdeztem. 1 hétig nem beszéltünk. Éra végén nekem kellett lépjek, mert nekem volt rossz, hogy ilyen helyzet van. Gondolkoztam hogy ráírok , hogy ez most mi volt? Holnap találkozunk amúgy is. Említenem kellene. Csak megint bennem van hogy most összeveszni megint. Meg a jegyet is megvette. De másrészt tisztázni kellene a dolgot
2014. márc. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!